Wpis z mikrobloga

Odpalę na tym PokemonGO ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

NINTENDO CLASSIC MINI: NINTENDO ENTERTAINMENT SYSTEM

Słynny Pegazus... tylko w nieco mniejszym oryginale wraca, jeden z niewielu pomysłów na odgrzewanie starego kotleta jaki mi się podoba. Jeszcze, żeby tylko było wifi do aktualizacji gier (bo 30 to trochę mało jednak na dłuższą metę) i slot na kartridże - bo ktoś na pewno takowe ma jeszcze. No i brak zasilacza - serio ? Troszkę tylko dopracować i ideał, a tak widać niestety sentymentalny skok na kasę troszkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Są trzy warianty do wyboru. Premiera 15.11.2016

https://cdp.pl/nintendo-classic-mini-nintendo-entertainment-system-sprzet.html

Porypało by się w stare części Metal Gear'a żeby domknąć historię ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


#elektronika #pegazus #nintendo #zakupy #cdp #gry
Dezynwoltura - Odpalę na tym PokemonGO ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

NINTENDO CLASSIC MINI: NINTEND...

źródło: comment_ZdZJBBr2oEPAfGvaGIJj2iKg3NpejYga.jpg

Pobierz
  • 11
@inrzynier: tylko tu się pojawiają pewne bariery, bo raz - gry dostępne na VC dla 3DS będą w sumie kilka razy droższe niż cała konsolka Mini i dwa - nie wszystkie gry z Mini są dostępne na VC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ReY1990: Gdyby się przyjęło to powinni zostawić furtkę umożliwiającą nawet kupienie starych gierek ( w jakiś rozsądnych cenach oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i dołożenie do tego, a tak dla 30 gier trochę mi się nie opyla tego brać :/ Jak to tak bez Contry ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ReY1990: som plusy dodatnie i plusy ujemne, cytujac jednego mirka nobliste ( ͡° ͜ʖ ͡°) na 3ds vc za taka cene bede mial powiedzmy dwa razy mniej gier, ale za to ich sklad moge dobrac sam (bo tutaj mi nie wszystkie pasuja).
@death070: Idea dobra tylko wykonanie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mogli na tym zarobić, bo gdybym mógł dokupywać gierki za 10-20zł i jakoś zaktualizować po wifi załóżmy to bym się może nawet skusił i pewnie nie tylko ja.
@Dezynwoltura: Zapewne się pojawi jakaś opcja... jakieś wyprowadzenia developerskie, pozwalające podłączyć zewnętrzną pamięć flash... Niepodlutowany port USB... :D
Okaże się czym od strony hardware jest Mini, jak już będzie można ją kupić.
Też liczę na jakieś ciekawe odkrycia związane z tym pudełeczkiem. :P
Też liczę na jakieś ciekawe odkrycia związane z tym pudełeczkiem. :P


@ReY1990: odpalić romy z NES to można w dzisiejszych czasach na mikrofalówce, ja mówię o legalnym rozwiązaniu a nie szukaniu backdoora w tym sprzęcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@inrzynier: Mini jest to świetne imprezowe pudełko, które nawet w zapowiedzianej formie można wziąć w "kieszeń" i przynieść do znajomych bez walki z metrami kabla i się fajnie bawić. ;) Przychodząc samemu z 3DSem na imprezę nie pogram sobie z ludźmi w Mario czy Ice Climbers na dużym ekranie. :P

Kupię w takiej formie, w jakiej będzie, a jeśli odkryte zostanie coś ciekawego w środku to też to chętnie wypróbuję. Każdą