Wpis z mikrobloga

Mikroby, podczas skręcani głowy nagle poczułem ostry ból lewej strony szyi aż do barku. Minęło pół godziny a ból nie ustępuje, praktycznie każdy skręt głowy w lewo i do góry powoduje narastanie bólu na kilka minut, aż mi się ciemno przed oczami robi. Głowa sama lekko mi się wykręca w prawo i mam taką nienaturalną pozę. CO TO #!$%@? JEST?!? Pytam serio, bo ból jest nie do wytrzymania... Jestem sam w biurze i nie bardzo ma mi kto pomóc.

#kiciochpyta #lekarza #czyjestnasalilekarz #help
  • 16
  • Odpowiedz
@chomikagresor: pożycz od szefa sekretarkę, niech wymasuje. Mięsień zapewne. DELIKATNIE spróbuj rozruszać, przyłóż coś ciepłego, w ostateczności sam spróbuj rozmasować. Jak nie to do lekarza, jeszcze dzisiaj (piątek), chyba, że masz prywatnego.
  • Odpowiedz
@npsr: Podczas masowania czuję tam wszędzie bardzo twardą tkankę, coś jak ciągle napięty mięsień - masaż nie pomaga :/

@Tarant: Sam fakt wezwania karetki mu pomógł?

@Wulfee: Na nogach jestem od piątek rano, ból zaczął się nagle o 8

To chyba kosmici #!$%@? aktywują zaszyty czip, bo mięśnie tam tak napięte jakby 230V podłączyć do nich.
  • Odpowiedz
@chomikagresor: czyli masz diagnozę. Kosmici w nocy wzięli Cię na koncert ich wersji Slayera. Machałeś głową i teraz musisz cierpieć za koncert, którego nie pamiętasz :P (oni mają to do siebie, że budzisz się rano w dziwnym miejscu i nie pamiętasz jakim cudem się tak znalazłeś).

A tak serio to skurcz :P Sam przejdzie. Pij więcej wody, mniej kawy i piwa. Jeśli będzie się zdarzało częściej to lekarz.
  • Odpowiedz
@chomikagresor: Nie powiedziałem, że bez :P Przecież nie chcę Cię zabić :) Tylko musisz balansować mikroelementy. Więcej czekolady, magnez w tabsach, witaminki, woda, trochę ruchu i będzie ok. Jak lubisz pomidory to w drodze z pracy kup całą siatę:) Tylko pamiętaj, że to musisz szamać regularnie, bo duża dawka na raz się nie przyswoi po prostu :)
  • Odpowiedz
@chomikagresor: Kiedyś miałam coś podobnego. Skręcilam głowę w lewo, coś mi przeskoczyło. Ból straszny. Przez cały tydzień chodziłam w kołnierzu (może być duży ręcznik) i smarowałam to miejsce maścią.
  • Odpowiedz
@chomikagresor: to fachowa diagnoza? Jeśli nie to nie chcę, żebyś zaraz pisał, że masz zawał jak się dowiesz, jak się to leczy :P A właściwie jak się tego nie leczy :P
  • Odpowiedz
@chomikagresor: Więc generalnie to tak czy inaczej jest skurcz, tylko powód raczej inny. Reumatyzm albo coś na tle nerwowym (typu uszkodzenie kręgosłupa). Przyczyn może być sporo, ale powinny Ci pomóc leki przeciwzapalne (mam nadzieję, że coś dostałeś) bo w ostateczności to ketonal na śniadanie i botox :P Ale nie myślmy pesymistycznie :P
  • Odpowiedz