Wpis z mikrobloga

@luiza-kaczmarek:
Co będziesz umieć po warsztacie:
Przygotować platformę WordPress do pracy
Wybrać i dopasowywać wygląd wizualny strony
Tworzyć treści - strony, wpisy bloga, dodawać treści multimedialne
Połączyć swoją stronę z narzędziami SEO i kanałami
  • Odpowiedz
@Logan00: W internecie też są filmiki jak przeprowadzić operację. Są osoby dla których filmik wystarczy, ale jest też spora część osób, która woli formę warsztatów/szkolenie i możliwość bezpośredniej pracy z kimś. Nikt nikogo nie zmusza do wzięcia udziału.
  • Odpowiedz
@Logan00: z tego co mi wiadomo to wykop jest dla wszystkich. Nikogo nie obrażam. Temat nie dla ciebie? TO nie wchodź, nie komentuj i zostaw dla kogoś kto być może będzie zainteresowany. Skoro jednak o prawie 12 w dzień masz czas na śledzenie i szukanie po wykopie rzeczy, które ci nie pasują, to gratuluję.
  • Odpowiedz
@luiza-kaczmarek: Robisz to samo - szukasz ludzi, którzy się zapiszą na szkolenie za 350zł xD Podam ci link do strony gdzie takie rzeczy możesz wklejać: wykop.pl/market

Tutaj można za darmo znaleźć: https://www.google.pl/search?q=darmowy+poradnik+wordpress&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=6v1sV_q7FcWv8weP7JjIAw

to wykop jest dla wszystkich. Nikogo nie obrażam. Temat nie dla ciebie? TO nie wchodź, nie komentuj


To się zdecyduj, czy wykop jest dla wszystkich i czy każdy może komentować czy nie, bo to nie działa w jedną
  • Odpowiedz
@luiza-kaczmarek:
1) Usuń konto
2) Domena użyta do poczty email nie ma przekierowania na główną PeElkę.
3) Lusiu, ta strona serio jest fatalna. Nic się kupy nie trzyma.
4) Usuń konto
5) Czas odpowiedzi kiepski, optymalizacja żadna, w kodzie bałagan większy niż ma @
  • Odpowiedz
@Logan00: pod podanym linkiem jedynie o czym możesz się dowiedzieć to jak założyć stronę na wordpressie i nic więcej. Żadnej informacji o tym jak zabezpieczyć stronę, jaki wybrać hosting, serwer itp do naszej działalności. Jak zintegrować z sm. Jak ogarnąć SEO i wiele więcej. Stron do darmowego tworzenia www jest bardzo dużo. Co z tego jak wtedy strona jest "zawalona" reklamami, nieczytelna i w efekcie nieskuteczna. Oczywiście kto co woli.
  • Odpowiedz