Wpis z mikrobloga

@Moscich: a czy on to musi robić żeby mieć co do gara wrzucić? Ma z nimi kontrakt i jakieś punkty. Musi wystąpić i tyle. Wiecznie grał nie będzie, a co tu mówić o takiej popularności, więc musi korzystać
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: #!$%@? mać, nigdy nie widziałem tej reklamy, ale ten #!$%@? obrazek jest wszędzie. To jest tak, że jeśli omija cię jakaś telewizyjna czy jakakolwiek inna, denerwująca moda, to na wykopie i tak cię ona dojedzie przez bezmyślnych nosicieli tej plagi. To samo było z Petru. Nie oglądam TV, więc nie odczułem, żeby był on jakoś forsowany, nie irytował mnie. Ale cała masa wykopowych błaznów musiała tutaj pomóc tym, którzy
  • Odpowiedz
Są ludzie, którzy by się publicznie dali obsrać za pięć złotych. I tej mentalności nie zmieni fakt, ze są sławni. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: lewandowski to mi niedługo z lodówki wyskoczy. Nie oglądam TV, ale wystarczy, że gdzieś jadę samochodem, to widzę jego mordę na bilbordach i innych reklamach. Hajsu ma jak lodu, wykorzystuje swoje "5 minut", częściowo to można zrozumieć, ale bez przesady tak chamsko #!$%@?ć w moje smutne życie.
Generalnie nie lubię jak sportowcy jeszcze podczas zawodowej kariery skupiają się na takich bzdetach, skoro nie muszą. Może nie w piłce nożnej
  • Odpowiedz