Wpis z mikrobloga

@Diplo: Najlepsze jest to, że wystarczyło wystawić te śmieci przed posesję i zostały by zabrane w dniu wywozu za darmo, nigdzie nie trzeba by było jeździć i tracić paliwa i czasu. Mam nadzieję, że im dowalą kilka tysięcy.
  • Odpowiedz
@nitratyn: u mnie na osiedlu śmietniki sa na klucz bo jacyś obcy ludzie co chwila przyjeżdżali autami dostawczymi i 2-3 palety śmieci wyrzucali, policja nic nie robiła
  • Odpowiedz
@nitratyn: na 2 bloki są 3 kontenery, przyjeżdża człowiek na blatach z innego miasta i wyrzuca za darmo gruz w takich ilościach, że mieszkańcy nie mają gdzie wyrzucić swoich śmieci

mieliśmy jechać 50km do jego gównopowiatu żeby wyrzucić?
  • Odpowiedz
#!$%@? jedziesz do MPO w najbliższym mieście i masz tam miliard kontenerów gdzie możesz wyrzucić jak człowiek wszystko co chcesz , musi być tylko posegregowane. UWAGA polaczki ,, Za free" Po kiego #!$%@? kombinować, stresować się, jeździć po lasach itd.
  • Odpowiedz
Znowu afera poparta zdjęciami z których tak naprawdę nic nie wynika. Mogę w ten sposób oskarżyć absolutnie każdego. No ale skoro tak ktoś napisał na FB to musi być prawda.
  • Odpowiedz
#!$%@? jedziesz do MPO w najbliższym mieście i masz tam miliard kontenerów gdzie możesz wyrzucić jak człowiek wszystko co chcesz , musi być tylko posegregowane.


@rafal-heros: oj, żebyś się nie zdziwił... Przerabiałem to jakoś na początku roku w niedużym mieście. Lokalne MPO miało tylko biura i zakontraktowany wywóz do innej gminy. Śmieci sami nie odbierają, jedynie odsegregowany recycling, ale i to jedynie w konkretne dni. Śmieci ogólne, których akurat miałem
  • Odpowiedz