Wpis z mikrobloga

@pies_ogrodnika: Czego nie rozumiesz? są większe pieniądze gdzieś, więc więcej zarabiają... Może to nie jest sprawiedliwe dla kogoś kto jest mistrzem w rzucie piłką lekarską, lecz powinno być, bo nikogo nie obchodzi jego mistrzostwo w rzucie piłką lekarską.
  • Odpowiedz
Sprawa wyglada tak, będąc najlepszym na świecie w jakiejś dziedzinie, będziesz zarabiał jak najlepsi na świecie.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Ja się bardzo cieszę, że są ludzie, którzy zarabiają tyle pieniędzy, bo to znaczy, że jednak można do czegoś dojść i jest za kim iść w ślady, kogo gonić :) i bardzo ładnie proszę od tych pieniędzy się #!$%@?ć :)
  • Odpowiedz
@Skit111: juz wyżej komentowałem, że nie mam aż tak bardzo coś przeciwko takim zawodom jak piłkarz, aktor etc jak mam przeciwko temu, że duże firmy płacą naprawdę małe pieniądze w podatkach ;)
  • Odpowiedz
@Skit111: juz wyżej komentowałem, że nie mam aż tak bardzo coś przeciwko takim zawodom jak piłkarz, aktor etc jak mam przeciwko temu, że duże firmy płacą naprawdę małe pieniądze w podatkach ;)
@sebo000: Zastanawiam się, jak to jest, że zawsze ludzie z tak zwanej prawilnej logiki muszą akcentować, że ich to NIE INTERESUJE powtarzam NIE INTERESUJE zdanie innych, a szczególnie lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) tacy
  • Odpowiedz
@sebo000: No, nie zabrakło typowego "polska -,-", bo wiadomo, że takie zachowania (jak i prawie wszystkie negatywne zachowania) są typowo polskie i nigdzie indziej nie występują, a polskie Monachium to już szczególny przykład rozrzutności, nie to co niemieckie München.
  • Odpowiedz
@Krawwo: nie wiem co to ma do rzeczy, wystarczy placic zaliczki w terminie i nie musisz doplacac xD ale trzeba wiedzieć ile ;)

Ale tak, wprowadzają więcej, masz racje - a co postuluję już pisałem wyżej
  • Odpowiedz
@sebo000: lewacka logika ale zarobki piłkarzy są kosmicznie niewspółmierne do wykonywanej pracy. Nie mówiąc o patałachach z niskich lig w PL.
  • Odpowiedz