Wpis z mikrobloga

@Red_Hawk: Z GTA dużych problemów nie miałem.
Możesz dać skrina z winecfg (wine winecfg) z zakładki Sound?

Masz Pulseaudio czy Alsę (czy co tam masz)?

I jaka wersja Wine
@Red_Hawk: A próbowałeś instalować GTA poprzez PlayOnLinux? Ma gotowe skrypty i konfigurację do GTA IV, może to coś pomoże. Mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że ich konfiguracja dla konkretnych aplikacji pozwoliła mi na bezproblemowe (w porównaniu do wine) zainstalowanie między innymi Wiedźmina I i MS Office 2010.
eee new problem ustawiłem starą wersje wine 1.3.23 niby odpalio bez errora o karcie dzwiekowej,ale za to crash po launcherze( ͡° ʖ̯ ͡°)
Było instalowane WŁAŚNIE z pod playonlinux!


@Red_Hawk: Nie wspomniałeś o tym, a zrzutowi się nie przyglądałem za bardzo. A w ustawieniach wine nie ma nic ciekawego na temat karty dźwiękowej? Spróbuj też inne wersje wine w POL ustawić.
@Breniacz: Windows to kapuś, muł i zło wcielone, który zbiera wszystkie dane użytkowników i wysyła zaszyfrowane do Micro$syfu bez możliwości wyłączenia, bo jak myślisz, czemu ten system jest tak cholernie ciężki i mułowaty??
Windows jest jak gra komputerowa, pragnie aby użytkownicy kupowali coraz to mocniejszy sprzęt i byli od niego coraz bardziej uzależnieni.
A na Linuxie mogę sobie połączyć kilka PCtów z lat 90tych pokroju P2/3 i mieć bardzo mocny sprzęt