Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem właśnie po 7 miesięcznej masie i mam około 18-19% tkanki tłuszczowej (około 83 kg przy wzroscie 176), chciałbym dojść do liczby jednocyfrowej. I teraz tylko zastanawiam się nad dietą, zastanawiam się nad Paleo, bez liczenia kalorii etc. ale z traceniem około 1-1,5 kg tygodniowo, do tego 3 razy w tdn trening #stronglifts i 2 razy aeroby (głównie bieganie) , co sądzicie ?
#dieta #redukcja #silownia #mikrokoksy
  • 18
@bartixon: dodaj sobie ćwiczenia pomocnicze (podciąganie, pompki na poręczach, plank) do 5x5 dla urozmaicenie, 3 serie po ile dasz radę. I wystarczy, śpij dużo, pij dużo, ćwicz mocno i będzie dobrze.
Po prostu informacje są przez większość odbierane zero-jdynkowo


@berti: I często wyssane z palca. Uśmiecham się gdy słyszę dietetyków mówiących, że żeby schudnąć to musisz 5 razy dziennie zjeść trawę i suchary. Ja schudłem 20 kg jedząc co drugi dzień w KFC, trzymając się tylko tego żeby zjeść 500-700 kalorii mniej niż potrzebuję.
@bartixon: Jeżeli chcesz zrzucić około 10% bf to najlepiej byłoby liczyć kalorie - wtedy panujesz całkowicie nad swoją dietą a i odchudzanie jest skuteczniejsze. No i warto wrzucić np. 4 treningi siłowe i 3 treningi aerobowe, jednak tutaj wszystko zależy od Twojego czasu, kondycji i zdrowia :) Oczywiście ilością jednostek treningowych można manipulować dowolnie ;)