Wpis z mikrobloga

@h3xxx: tylko, że gdyby nie unia to nie byłoby stadionu, ani innych rzeczy, gdyby nie unia to byśmy zdechli gospodarczo, a ludzie nie mogliby dać dyla z tego tonącego statku tak łatwo jak teraz

wtf?! wam się wydaje, że my sramy pieniędzmi? gdyby nie kasa z unii to nie byłoby, aż takiego rozwoju... nie, ja serio pytam, co byśmy osiągnęli przy takim rządzie? bez kasy z unii? przecież to byłby #!$%@?
Piszesz do 14 letnich dzieci, którzy swoja wiedze o świecie czerpią z bloga Korwina, na prawdę nie spodziewaj siw cudów


@Krisskow: Może jakby nie pisał jak sfrustrowane 14 letnie dziecko to ktoś by się zastanowił, a nie z góry założył, że nie ma co tego czytać.
Fakt jest taki, że Unia nam bardzo pomogła, ale pisanie komuś, że "nie miałby tego co ma, gdyby nie UE" to jest znak, że się
@lililililil: No ale nie miałby tego xD. Obiektywnie rzecz biorąc nie bylibyśmy na takim etapie jak jesteśmy teraz, nie byłoby swobody przemiszczania się, wspólengo rynku pracy, profitów jakie są dla Polski z racji wspólnego rynku, inwestycji wielkich firm - one to robią dlatego, że tania siła robocza, ale też dlatego, że Polska jest częścią wspólnego rynku i jest kompatybilna prawnie, jedne standary,, nie trzeba się pierdzielić z osobnymi porządkami prawnymi. Gdyby
@Krisskow: Tak, ale czyjeś osiągnięcia to jest tylko i wyłącznie jego zasługa. Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że UE stworzyła Polakom ogromne możliwości, ale nic im nie dała. Unia mogła tylko pomóc.Takie pisanie "masz to bo...." kojarzy mi się po prostu z zawiścią ludzi, którzy nic nie osiągnęli. I tyle, niczego więcej się nie czepiam.