Wpis z mikrobloga

myślisz że jak ktoś jest naprawdę bogaty to daje jakiekolwiek #!$%@? o to czy przepłaca?


@animetopedal: Nie, bo wtedy i tak zawsze przepłaca, ale chodzi o to by się nikt nie upierał, że płaci za realną jakość, bo powyżej pewnego limitu jak pisałem, płaci się już tylko za markę i marketing.

Bo gość wypisuje wielce, że to jest luksus i tego nie zrozumiesz, ależ tu nie ma co rozumieć, bo to
@kolakkk: ja tam teoretycznie i praktycznie pracę mam, ale jako człowiek praktyczny, nie widzę sensu zakupu zegarka za więcej niż te 1500zł, po prostu za 3k euro można sobie kupić coś o wiele przydatniejszego, niż zegarek, który od 5 razy tańszego różni się głównie marką, bo w kwestii estetyki i wykonania po prostu przepaści nie ma. Ja wiem, że prestiż, że 28800 uderzeń na minutę etc. ale świat to zbyt niebezpieczne
@arusm: A co nie kupię dobrego, solidnie wykonanego zegarka, dobrze pokazującego godzinę, ładnie wyglądającego, spełniającego po prostu funkcje zegarka za mniej?

Po za tym ja nie pisałem o limicie jakościowym, bo wiadomo brylant zawsze można dodać, tylko o limicie po którym już nie płaci się za REALNĄ jakość, to osoba z komentarza napisała o "limicie jakościowym".

I tu od razu zaznaczę, że koperta ze złota czy platyny to nie realna jakość,