Wpis z mikrobloga

@Gorasul: czytajac komentarze bardzo latwo odroznic, ktory uzytkownik ma mniej niz 16 lat, ktory jest zwyczajnie #!$%@?, a kto rozumie, ze zegarek nie sluzy tylko do sprawdzania, ktora godzina. Jest dokladnie tak jak napisales, zegarek jest dodatkiem do garderoby. Osobiscie polecam zapoznac sie z oferta firmy Tissot chronograph. Z pewnoscia znajdziesz cos do 1500 PLN. Druga opcja to poszukac jakiegos fajnego starocia i go odrestaurowac. Byl tu Mirek, ktory wrzucal odrestaurowane
@bianco86: no i? Taki urok tych zegarków, zegarmistrz na parę złotych może podregulować i po problemie, ale i tak parę sekund dziennie w tę czy we wtę to norma. Z tym, że regulacja zajmuje zabójcze 20s, za to przyjemność z posiadania zegarka całkowicie mechanicznego w pełni to rekompensuje. Kwarc to jednak nie to samo, tykanie zegarka mechanicznego to wspaniały dźwięk, kwarc po prostu hałasuje.
@Piotr--K: gruby? Toż to totalnie standardowej grubości automat. Jasne, są bardziej płaskie, ale jak on jest za gruby, to większość oferty orienta jest za gruba :p

@bianco86: ja tam jestem fanem prostoty w mechanizmach, ale co kto lubi. Seiko pokazało, że tradycyjny mechanizm może być bardzo dokładny.
@reett: Zarabiasz 2 koła to Cie nie stać na zegarek za 1500 , wiec kupujesz za 2 stówy, zarabiasz 5 koła stać Cie na zegarek za 1500 i kupujesz czemu? Bo możesz im wiecej zarabiasz tym wiecej masz wydatków, a i zaczynasz kupować rzeczy droższe i lepsze jakościowo. To sie tyczy wszystkiego żywności, ciuchów , sprzętu, samochodów itd ale jak ktoś pracuje za najniższa krajowa tego nie zrozumie
@escobar: ale kto powiedział, że pracuje za najniższą krajową ? dla mnie to wyrzucenie pieniędzy, chyba mogę mieć własne zdanie czy nie ?
@Gorasul: Chciałbym zauważyć, że zegarek to jedna z nielicznych akceptowalnych przed społeczeństwo biżuterii dla mężczyzny. Według zasad savoir vivre, zegarek noszony na ręku powinien odpowiadać miesięcznym zarobkom. W tej cenie bierz Orienta, Zeppelina, Seiko, Citizena. Warto zajrzeć do sklepu "dutyfreeisland". Ten pokazany przeze mnie niżej ma najlepszy stosunek jakości do ceny! Bransoletę zawsze można zmienić na pasek :)
kolakkk - @Gorasul: Chciałbym zauważyć, że zegarek to jedna z nielicznych akceptowaln...

źródło: comment_ezXTotumxjAiecIqrBW7rERiuHipTtqS.jpg

Pobierz
@reett: nie mowie ze pracujesz akurat Ty za niższa krajowa ale zazwyczaj te osoby nie rozumieją ze to nie jest marnowanie pieniędzy, chyba ze jestes złotówa to ok, kazdy ma inne zdanie wiem, dlatego jak wypowiedziałem swoje