Wpis z mikrobloga

BTW to miało być zwykłe pytanie, a zostałem zjechany od bananowców, biedaków i bogaczy xD. I dostałem multum dobrych porad za które bardzo dziękuję. Faktycznie skupię się na automacie.

Następnym razem jak się spytam, np. o masło, to się dwa razy zastanowię xD
@Piotr--K: wg. tego co znalazłem, jest +/- tak samo cienki jak Orient Bambino, czyli typowy garniturowiec, ale może ktoś źle zmierzył...
Automaty z racji budowy mechanimu zbyt cienkie być nie mogą, więc na tle kwarcu na pewno wypada mniej wygodnie pod mankietem.
Według zasad savoir vivre, zegarek noszony na ręku powinien odpowiadać miesięcznym zarobkom


@kolakkk: co #!$%@? xD #!$%@? będę nosił moją omege za kilka K a nawet nie mam pracy biedaki i co teraz? nie podpinajcie jakichś głupich przesądów, albo zasad 'dobrego smaku' wymyślanych przez Januszy pod sawuarwiwr
@kolakkk: że co? Sugerujesz, że Orient i Seiko robią zegarki dla Afryki/Albanii i Ukrainy?
Jak "savoir vivre" tak mówi, to chyba teę zasadeę ułożyli jacyś frustraci, którzy kupili sobie po szwajcarze za 5 tysięcy, a potem zauważyli, że dużo tańszy japoniec i chodzi i wygląda równie dobrze :)

A 1500zł na zegarek to normalny budżet. Chociaż ja bym tyle nie wydał, bo masa zegarków za mniejsze pieniądze w sumie spełnia moje
@Gorasul: Szczerze taka se z tego klasyka ale za 2k jest smartwatch huawei, zobacz sobie w google jak wyglada bo jest na prawde swietny. Nigdy nie podobaly mi sie smartwatche, ale ten jest na prawde fajny.
@BlueFeather: no fajny przykład wydajność i funkcjonalnosc takiego za 5000 a takiego za 900zl :D wskazówki w zegarku chodzą lepiej za 1500 niż w takim za 200 zegarek to zegarek wciąż to samo urządzenie które pracuje nie zależnie od ceny, ból dupy masz właśnie ty o to że ktoś ma inne zdanie na ten temat :D