Wpis z mikrobloga

Jaki zegarek polecicie do 1500 zł?
Obeznany nie jestem, więc poniższe wymagania są dyskusyjne:
okrągła koperta
tarcza, najlepiej niebieska
cyferblat - raczej w stronę klasyki
mechanizm - najlepiej kwarcowy
pasek
#zegarki
  • 128
  • Odpowiedz
  • 2
@sidhellfire: ah przepraszam Cie, wy elita korpo z wawy i wasze mniemanie o sobie bo mam zegarek za 1500 a ty ze swoim casio to #!$%@? gorszy sorcie, beka w #!$%@? z takich bananów
  • Odpowiedz
@reett: Nie ma nic złego w posiadaniu zegarka za 200zł, jeżeli komuś taki pasuje. W końcu sam w czasach liceum miałem taki. Z kalkulatorem nawet.
Jest za to bardzo dużo złego w wyzywaniu ludzi tylko dlatego, że ma się ból dupy o to, że nie można sobie pozwolić na jakikolwiek lepszy.
To jest żenujące.
  • Odpowiedz
@reett: Jeżeli zablokowanie mnie jest jakąś formą minimalizowania twojego bólu dupy to służę uprzejmie.

PS Tylko nie przeklinaj w miejscach publicznych gdy zobaczysz kogoś jadącego Lexusem, albo limuzyną Mercedesa - w okolicy mogą być dzieci.

PPS Chociaż porównywanie zegarka za 1500zł do Lexusa to przesada.
Nie przeklinaj jak zobaczysz kogoś w 2 letniej Mazdzie 3

Hurr durr mógł za to kupić 5 używanych Daweoo Matizów.
  • Odpowiedz
@Gorasul: Olaboga. Gdybym nie wszedł w komentarze to nigdy bym nie pomyślał, że ktoś może mieć ból dupy o zegarek za 1500 zł... Jak tu jeszcze jedno zero można spokojnie dodać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gorasul: nie podałeś wielkości koperty, to też ważne, żebyś nie kupił przypadkiem jakiegoś kolosa. Mistrzem w takich zegarkami jest diesel.
Konkretnego modelu Ci nie polecę, ale marki już mogę. Używam:
Tissot
Atlantic
Certina
Spinnaker - mocno sportowy, do nurkowania, więc kawał krowy
Rofina niziutka półka, mam na bransolecie i uważam, że jest pancerny
Mialem też Daniela Wellingtona, podobał mi się klasyczny wygląd, ale drugi raz bym nie dał za niego 600zl,
  • Odpowiedz
To jest towar luksusowy. Nie zrozumiesz tego bo jesteś mentalnym biedakiem :P

Pytanie rzędu "Po on co wieszać na ścianie obraz za kilkaset złotych, skoro można plakat z Bravo Sport"


@sidhellfire: Tak naprawdę już wstępem zakończyłeś rozmowę. Gratuluję trzeźwego myślenia.
@Gorasul: Rzuć okiem na rosyjskie Szturmańskie.
  • Odpowiedz