Wpis z mikrobloga

Ale beka z wielkiego pana organizatora #wroclawskiewykopparty @kmicolo który tak bardzo jest poszkodowany przez moderację że aż usuwa konto. Bo nie pozwolili mu obrażać użytkowników a on przecież ZASZYFROWAŁ wiadomość do gruszki xD. Myślałem, że trzeba mieć gimnazjum skończone żeby się brać za organizacje imprez :s

#wroclaw
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

problem polega na tym że w realnym świecie, wiktorku, nie miałbyś żadnych szans na przetrwanie


@Supercoolljuk2: No zajebiście groźnie wyglądałeś w tym białym sweterku w niebieskie paski. xD
Jaki wygadany się zrobiłeś jak dopalacze zamknęli. xD
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Ale mistrz ciętej riposty normalnie ze złodzieja xD wszystkie odpowiedzi typu "chyba ty" "twuj tata to złodziej" "nie wiem o czym muwisz"
Bardzo błyskotliwe odpowiedzi, gratuluje złodzieju XD
  • Odpowiedz
Czy komuś innemu jest jeszcze nieco wstyd, że zrobiło my się żal OP-a?
Z jednej strony brzydzę się złodziejstwem, ale z drugiej mam w sobie nieco empatii.
  • Odpowiedz
  • 5
Dziwny typ. Ciekawe w jakim celu w ogóle zamieszcza takie wpisy, licząc niby na rozkręcenie heheszków, a przecież jakby miał trochę oleju w bani, to by wiedział, że i tak skończy się to linczem w komentarzach. Zdaje sobie z tego zapewne sprawę, więc jest też dodatkowo marnym prowokatorem.

Rzeczywiście @Supercoolljuk2: jest się czym chwalić, że jest się w gorących z takich cudownych powodów jak naciągnięcie naiwnych, ale przynajmniej pomocnych ludzi.
  • Odpowiedz