Wpis z mikrobloga

Ale beka z wielkiego pana organizatora #wroclawskiewykopparty @kmicolo który tak bardzo jest poszkodowany przez moderację że aż usuwa konto. Bo nie pozwolili mu obrażać użytkowników a on przecież ZASZYFROWAŁ wiadomość do gruszki xD. Myślałem, że trzeba mieć gimnazjum skończone żeby się brać za organizacje imprez :s

#wroclaw
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedynie bezpodstawnym oskarżeniom.

@Supercoolljuk2: Nie są bezpodstawne.

zabrałem komukolwiek pieniądze siłą albo zamierzałem oszukać?


Tak, skoro przez 9 miesięcy nie oddałeś raptem 100zł to można z ogromną dozą pewności stwierdzić że nie zamierzałeś ich nigdy oddać. Masz jakiś nowy termin do kiedy je oddasz, że twierdzisz że nie zamierzałeś nikogo oszukać? Czy osoby od których pożyczałeś godziły się na przedłużenie spłaty? Nie musiały, mało tego żądają żebyś niezwłocznie je spłacił. Nie zamierzałeś ich oszukać. Ty po prostu
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Napisałeś, że oddasz na koniec lutego. Nie zrobiłeś tego. Oszukałeś więc wierzyciela co do terminu spłaty. Chyba nie zaprzeczysz, że można cię nazwać oszustem, nie? Ile tak w ogóle przez 9 miesięcy oddałeś? Będzie chociaż 50 groszy?
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Jak można pożyczać od kogoś pieniądze, gdy nie ma szans, że kiedykolwiek to oddasz?
Ja sam czułem się jak #!$%@?, gdy pożyczyłem od kogoś 20 złotych, ale oddałem od razu, gdy złapałem trochę ich, ale czułem się #!$%@?, bo spóźniłem się o tydzień ;/
  • Odpowiedz