Wpis z mikrobloga

Ale beka z wielkiego pana organizatora #wroclawskiewykopparty @kmicolo który tak bardzo jest poszkodowany przez moderację że aż usuwa konto. Bo nie pozwolili mu obrażać użytkowników a on przecież ZASZYFROWAŁ wiadomość do gruszki xD. Myślałem, że trzeba mieć gimnazjum skończone żeby się brać za organizacje imprez :s

#wroclaw
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Supercoolljuk2: Trzymajcie mnie, to to nakradło, nic nie oddalo a teraz będzie jeszcze pouczać ludzi i odsyłać do zaznajomienia sie z prawem, godności nie masz, kiedyś cie ludzie znajdą i mam nadzieje, ze zapłacisz za wszystko z nawiązką. Balabym sie na twoim miejscu chodzić sama po zmroku.
  • Odpowiedz
typek wie że na tym portalu jest uważany za złodzieja i próbuje jeszcze komuś dogryźć robiąc wpis, że organizator był #!$%@? XD to się leczy
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Temu panu po prostu się wydaje, że prawnie(w jego myśleniu) ma czas na oddanie pieniędzy do końca życia lub po prostu ludzi, ktorzy mu pozyczyli ma za debili i nic zlego nie zrobil wykorzystujac ich głupotę. Raczej wszyscy wiemy, że pożyczanie pieniędzy w internecie nieznajomemu to nie najlepszy pomysł, ale każdy dysponuje swoimi pieniędzmi jak chce. Co nie zmienia faktu, ze jest to KRADZIEZ.
  • Odpowiedz
Może ktoś wyjaśnić dlaczego nie można zgłosić @Supercoolljuk2 na policję pod pretekstem przywłaszczenia mienia? Zbyt mała szkodliwość czynu? Nawet przy zsumowaniu wszystkich pożyczek?
  • Odpowiedz