Wpis z mikrobloga

Ale beka z wielkiego pana organizatora #wroclawskiewykopparty @kmicolo który tak bardzo jest poszkodowany przez moderację że aż usuwa konto. Bo nie pozwolili mu obrażać użytkowników a on przecież ZASZYFROWAŁ wiadomość do gruszki xD. Myślałem, że trzeba mieć gimnazjum skończone żeby się brać za organizacje imprez :s

#wroclaw
  • 273
  • Odpowiedz
nie, pelikanie, na tej liście są osoby które mi nic nie pożyczyły


@Supercoolljuk2: No nie, znam osobiście co najmniej jedną osobę z listy, która pożyczyła Ci kasę z dobrego serca, a Ty ją oszukałeś i przywłaszczyłeś sobie jej pieniądze, olewając wcześniejsze ustalenia pisemnej umowy (umowa zawarta została podczas rozmowy tekstowej).
Jesteś złodziejem i oszustem (według twojego mniemania tylko oszustem).
  • Odpowiedz
mam dług którego nie byłem w stanie spłacić


@Supercoolljuk2: To weź się do roboty. Na mirkowanie czas masz, a na pracę najwidoczniej nie. Nawet najgorsza gównopraca przez tyle miesięcy pozwoliłaby ci na odłożenie czegoś i choć spłatę kilku osób, ale ty tego nie chcesz. Przecież o to ludzie mają pretensję, bo jesteś tani cwaniak, który naciąga ludzi, a nie człowiek w trudnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: spójrzmy prawdzie w oczy, jeżeli pożyczasz pieniądze i deklarujesz się, że je oddasz do końca miesiąca, a mija 9 miesięcy i ty dalej się nie spłaciłeś, to nazwanie ciebie złodziejem i oszustem jest jak najbardziej na miejscu. nikogo to nie obchodzi jaką masz sytuację finansową i że nie widzisz w tym kradzieży, dla wszystkich ludzi jesteś marginesem społecznym oraz bezczelnym mitomanem mającym problemy z głową

szczerze współczuję twoim rodzicom, że
  • Odpowiedz