Wpis z mikrobloga

Ale beka z wielkiego pana organizatora #wroclawskiewykopparty @kmicolo który tak bardzo jest poszkodowany przez moderację że aż usuwa konto. Bo nie pozwolili mu obrażać użytkowników a on przecież ZASZYFROWAŁ wiadomość do gruszki xD. Myślałem, że trzeba mieć gimnazjum skończone żeby się brać za organizacje imprez :s

#wroclaw
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczerze mówiąc większą pogardę w tym momencie odczuwam wobec tych imbecyli niż do samego naciągacza.
@ptasznik69: To tylko świadczy o Tobie. Jeśli ludzi, którzy chcieli komuś pomóc stawiasz niżej niż złodzieja. Ciekawe zjawisko.
  • Odpowiedz
Pożyczanie hajsow to jedna z najbardziej upokarzajacych rzeczy. Jak dobrze, że od kilku lat nie musiałem tego robić.

Btw można wiedzieć do czego ci były potrzebne pieniądze? Nadal sytuację finansową nasz tragiczną? Może zrób AMA :D
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: A ja tak z ciekawości zapytam :) Nie masz długu na 200 tysięcy, żeby można było zrozumieć zwłokę. Zalegasz na jakieś tam "stówki". Powiedz mi jak to możliwe, że przez tak długi czas nie jesteś w stanie oddać? Przecież to jest k---a śmieszne :) 50zł dla @kontra i jeszcze wypisywać terminy :D To już żałosne, a co dopiero jeszcze tego nie dotrzymywać. Twoje zaległości są na poziomie wyskoczenia
  • Odpowiedz