Wpis z mikrobloga

Ale beka z wielkiego pana organizatora #wroclawskiewykopparty @kmicolo który tak bardzo jest poszkodowany przez moderację że aż usuwa konto. Bo nie pozwolili mu obrażać użytkowników a on przecież ZASZYFROWAŁ wiadomość do gruszki xD. Myślałem, że trzeba mieć gimnazjum skończone żeby się brać za organizacje imprez :s

#wroclaw
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ptasznik69: pożyczał prosząc o pomoc z racji trudnej sytuacji finansowej. Pożyczał prosząc oo pomoc w prywatnych wiadomościach. Pożyczał jednocześnie od wielu użytkowników, ale żaden nie wiedział, że taki sposób na życie sobie znalazł. Dopiero jak jeden poskarżył się, że nie oddaje pieniędzy wyszło na jaw, że jest zasłużony u wielu innych i nawet nie próbuje oddać pieniędzy.

Niby 50-150 to nie straszne liczby, ale jak się zsumuje ile wyłudzić się
  • Odpowiedz
@Grzesiek_astronaut: poznałem raz na piwie z wykopkami tyko. Sprawiał sympatyczne wrażenie. Wiem, że lubi z mirabelkami grać w te gierki, bo baby naiwne. W sumie to chyba więcej różowych pasków z nim rozmawiało niż niebieskich na oczy widziało. Serio skala tego jest przerażająca. Od dawna nie pokazuje się na żadnych imprezach z mirkami. Ja też już twarz jak przez mgłę pamiętam i nie wiem czy bym go rozpoznał, bo ponad
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Rozumiem że to niecny czyn, ale ci co mu pożyczali... przykro mi to mówić, ale to skończeni idioci. Niewielkie to kwoty, więc na ich miejscu bym się nie przyznawał bo wstyd :/ Szczerze mówiąc większą pogardę w tym momencie odczuwam wobec tych imbecyli niż do samego naciągacza. Generują tacy popyt i potem trzeba się kijem odpędzać o hien i innych naciągaczy. #stonoga miał rację was się powinno
  • Odpowiedz
Ja bym to raczej już podciągnęła pod wyłudzenie, nie kradzież.

Rozdział XXXV Przestępstwa przeciwko mieniu


Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  • Odpowiedz