Wpis z mikrobloga

@legion2012: @pogop: Jeśli już, to w lusterku widzę głównie E90 i E60. Właściciele starszych generacji wbrew pozorom doskonale wiedzą co mają i że nie ma czym się ścigać, a posiadacze nowszych generacji BMW z serii F to mimo wszystko kulturka i poza tym, że w dużej mierze też jeżdżą dość szybko, to jednak nie #!$%@? im na drodze.

E90 i E60 to takie modele "pośrednie", które teraz kupowane są m.in.
@legion2012: no pewnie, tylko że właściciele tych samochodów właśnie tego nie wiedzą, bo przecież wydali na strucla całe 35k zapożyczając się przy tym na trzy pokolenia wstecz, więc teraz są zajebiści i nie może być tak, że ich jakieś inne auto teraz wyprzedza ;)
@IlluminateEliminate: Domyślać się tak, pewnym być? Nie, bo mogło być coś grzebane w starszych modelach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to, rzeczywiście, że e46 3.0 nie ma co się równać. Trzeba motocyklem litrem podjeżdżać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki gościu truckerhiob prowadzi kanał na yt i on ma e90 chyba z turbodoładowaniem 600 km.
@pogop: Ja uważam, że widok kierowcy trzymającego jedną rękę na kierownicy jest już wystarczającym sygnałem, że zaraz coś się #!$%@?. Stary czy młody, niezależnie od marki. BMW, Audi, VW albo stary zdezelowany Peugot. Seba chyba wychodzi z założenia że "nie jest ważny samochód, tylko to jaki jest kierowca". I tnie taki, przez przejścia dla pieszych, na łukach, pod górkę gdzie nie wiadomo czy coś zaraz nie wyskoczy.
Mi jest cholernie niewygodnie
moonlisa - @pogop: Ja uważam, że widok kierowcy trzymającego jedną rękę na kierownicy...

źródło: comment_7YLa1I3nMxY1zjxzAqJSNSPKOQO1I5ss.jpg

Pobierz
@pogop: Ale że Seba szlachcicem jest? Dwie ręki to już za wiele? Dobrze, że przynajmniej łatwiej takich rozpoznać w lusterku. Czemu dobre marki (nie, nie mam na myśli Hondy akurat XD) muszą przyciągać zjebów umysłowych? ( ͡° ʖ̯ ͡°)