Wpis z mikrobloga

@IlluminateEliminate: Ja to w sumie zauważyłem inną tendencję. Odkąd przesiadłem się z Opla do BMW to jakoś inni kierowcy w około zaczeli szaleć. A to ktoś w swoim A6 musi, poprostu musi mnie wyprzedzic na dwupasmowej. A to ktoś Golfem dożyna do odcięcia z mojej lewej strony tylko po to, aby zaraz zjechać mi przed nosem na skrajnie prawy pas. A to Mini spod świateł obok pali gume a ja nawet
@pogop: Źle sie wyraziłem, ten post to heheszki, wiadomo. Jednakże pod prawie każdym wątkiem związanym z motoryzacją ktoś musi wcisnąć "no tak typowy kierowca bmw", tak jak "typowy janusz w passerati" itd. A w realu żyłka mu pęka jak zobaczy jedno z aut przed nim na drodze i odstawia upośledzone akcje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IlluminateEliminate: kupowałeś w salonie czy z drugiej ręki? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą mojej E90 na M3 albo 335i i mam dylemat. Boję się trochę że jak wezmę taką 2010-12 (nowszej nie chce ze względu na v8) to będzie zajechana.
@roots18: kupowane półtora roku temu z drugiej ręki z przebiegiem 43kkm, teraz ma prawie 77 i nie mogę narzekać.

M3>335i, każdy kto jechał tymi autami to potwierdzi. Zupełnie inny samochód - sam klimat że jest to pełnoprawne //M, a nie tylko Trójka z mocniejszym silnikiem robi swoje. Mechanicznie bardzo trudne do zdarcia - warunek to częste wymiany oleju (max 10k) i inspekcja panewek korbowodowych co 100k. Największy problem to znalezienie auta