Aktywne Wpisy

krystian-stepaniak +114


real_scoria +18
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





Wow! W końcu ta genialna gra jest dostępna na GOG-u. Poczekam aż stanieje przynajmniej te 10$, ale gra jest warta nawet i 40$. Chętnie kupię ją jeszcze raz (mam płytkę z CD-Action, ale warto mieć wersję bez DRM i możliwą do ściągnięcia z każdego miejsca z internetem). Poza Age of Decadence od czasu jej wydania nie wyszło nic lepszego. BTW, akurat wczoraj Wesp5 wypuścił najnowszą wersję swojego patcha, tzn. 9.5. Zachęcam do kupna albo dodania do wishlisty chociaż (pewnie w czerwcu czy lipcu będzie do kupienia za grosze podczas summer sale).
GOG > Steam
#gry #rpg #crpg #troika #vampirethemasquarade #bloodlines
@Croudflup: WTF did I just read
Czyli rzucasz słowa na wiatr. ja mogę wymienić tylko 3 tytuły lepsze niż Bloodlines:
1) Fallout 1
2) Age of Decadence
3) Arcanum
Planescape Torment miałoby może 6 albo 7 miejsce, 5 miałby Fallout 2, poza tym w peirwszej dziesiątce wspomniałbym jeszcze Betrayal at Krondor, Wasteland 1 i dlaej musiałbym się mocno zastanowić (Wiedźmin 1, Gothic 1 czy Fallout New Vegas pewnie nie byłyby w top 10).
Jakim cudem gra w 3d jest tak wysoko w Twoim rankingu (top 10 to jedyna wychodzi 3d) a temat jej wydaje się dość prosty? nie chce obrazić po prostu ciekawi mnie
Zajebista wiadomość.Tym samym GOG ma wszystko, co najlepsze.
Dużo bym dał żeby zagrać w tę mistrzowską grę pierwszy raz. :)
Jeśli chodzi o to czemu tak zachwycam się tym erpegiem, cóż, przede wszystkim uwielbiam świat World of Darkness. To zdecydowanie najlepiej wykreowany świat wampirów i jeden z najlepszych erpegowych settingów ever. Vampire The Masquarade: Redemption też uwielbiam, choć erpegiem trudno go nazwać (ale ma multiplayer z mistrzem gry