Wpis z mikrobloga

Mirki wybieram się z różowym na 2 dni majówki do Trójmiasta (pierwszy raz w życiu) i mam pytanie. Poza oczywiście zwiedzaniem zabytków i ciekawych miejsc pewnie moja różowa będzie chciała zwiedzić też jakąś galerię handlową;) Jaką galerie polecicie, ale nie pod względem wielkości czy ilości sklepów, ale pod względem estetyki, fajnych rozwiązań architektonicznych itp. Czyli po prostu która galeria jest wg was najładniejsza? Bo jak różowa będzie robić zakupy to ja chociaż bym chętnie coś popodziwiał zwłaszcza że jestem fanem ładnej #architektura ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sopot #gdynia #gdansk #trojmiasto
  • 22
@Joxek: riviera jest baaardzo duża i jest wiele sklepów ktorych nie znajdziesz np w bałtyckiej, bałtycka za to fajna, szybko można ogarnąć co gdzie jest. W manhathanie za to mało sklepów z ciuchami ale jest np worldbox i sama galeria mała bardzo jest.
@Joxek: Mówią, że ta młodzież tak na bakier z kulturą i sztuką. Że tylko te ajfony, imprezy i dupy im w głowie. A tu proszę! Mirek jedzie do innego miasta i pierwsze, o co pyta to galeria! Wiara w ludzkość przywrócona.
@Joxek: nigdy nie zrozumiem tego parcia na odwiedzanie galerii w mieście do którego się jedzie. Raz tylko tak zrobiłam, poszłam zobaczyć złote tarasy w wawie bo tyle o nich mówili w telewizji. W każdym mniejszym mieście są juz galerie handlowe a w każdej galerii są te same sklepy. Strasznie głupie jechać gdzieś i cisnąc na zakupy :/