Wpis z mikrobloga

#benzo #benzodiazepiny #sen #zdrowie
Myślicie, że lekarz bezproblemowo przepisze benzo na spanie? Zanim ktoś mi zarzuci #narkotykizawszespoko , to nie, nie o to w tym chodzi. Po prostu mam strasznie #!$%@? cykl spania, mimo że zdrowo się odżywiam i uprawiam sport. Trochę #depresja , ale głównie nie radzę sobie nocą. Żadne melatoninki ani forseny nie działają, miałem raz estazolam i zasypiałem jak dziecko. Chciałbym coś co mi pomoże usypiać wieczorem :/
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrGreeneye: Bo dla mnie to nie błahy powód. W nocy natłok myśli, nie potrafię się zrelaksować i zasnąć. Za niedługo maturka i pasowałoby się przestawić, żeby mieć z rana światłość umysłu.
Z resztą, nie chcę się pchać w benzo. To ostateczność. I nie mam zamiaru brać codziennie, raz na kilka dni gdy naprawdę nie będę mógł usnąć. Paczkę estazolamu miałem 2 miesiące i brałem może 2 razy tygodniowo, gdy np.
  • Odpowiedz
@BeDoEl: Teraz zauważyłem, że zrobiłem błąd w "błaCHy" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak czy siak, matura maturą, jeden z wielu egzaminów w Twoim życiu więc nie #!$%@? w okół niego za bardzo i się nie stresuj. I nie mów, że nie chcesz się pchać w benzo, bo przed chwilą pisałeś, że to pierwsze o co chcesz prosić lekarza. Rób jak chcesz, ja za nic w świecie
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Problem ten mam jakoś odkąd zaczął się okres dojrzewania, druga-trzecia gimnazjum. Wtedy też rodzina, tudzież brat chemik który miał podobne problemy, zaczęła ratować mnie melatoniną i jakimiś forsenami i syropami dla dzieci na spanie xD ale wszystko jak krew w piach. Sam próbowałem aviomarinu, alkoholu, marihuany, melisy, tudzież - sport, bieganie, basen. I nic.
Maturą się nie przejmuję, wiem że zdam. Nie chciałbym jednak na nia zaspać.
A że
  • Odpowiedz