Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy... Otóż mój szef chyba był na jakimś szkoleniu menadżerskim i chce trochę #korposwiat wprowadzić do małej firmy budowlanej (ok. 30 osób) Muszę napisać na kartce A4 propozycje rozwoju firmy, nowe inicjatywy, które jestem gotów wprowadzić, jak chciałbym się rozwijać w firmie oraz jak moja osoba może przyczynić się do lepszej sytuacji przedsiębiorstwa. Jednym zdaniem: mam sobie wymyślić nowe obowiązki.

Firma budowlana z biurem w Polsce, ale działa na terenie krajów skandynawskich. Ja odpowiadam za przedmiary, kosztorysowanie, oferowanie, rysunki techniczne konstrukcji stalowych, czasem sprzedam też jakieś materiały budowlane na rynek skandynawski.

Pomoglibyście? Mam termin do poniedziałku do 12:00.

Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa!

#pracbaza
  • 21
@tylordurden: może wymyśl coś takiego z czego najwięcej skorzystasz? np że fajnie by było mieć jakiś nowy program do rzecy które robisz + szkolenie z tego co poprawiłoby to i tamto. Albo nowe techniki marketingowe które pomogą znaleźć nowych nabywców i do tego fajnie byłoby się zaznajomić z nowymi technikami sprzedaży, czyli znowu jakieś szkolenie =)
@LeBronPL: no właśnie akurat zanim wpadł mi ten temat napisałem podanie o szkolenie o wartości 2k PLN i mnie wysłali więc temat szkoleń taki trochę wykorzystany już :) A programy wszystkie co korzystamy mamy. U nas to funkcjonuje tam, że mamy ogłoszenia po norwesku na stronach skandynawskich i to klienci się do nas odzywają. Nie bardzo sobie wyobrażam sobie jak miałoby to inaczej wyglądać jak ja tu w Polsce siedzę.

@
@tylordurden: w jednej z firm w Austrii, to właśnie mieli tam taki system godzin. Poniedziałek - czwartek wydłużyli czas pracy do chyba 16:30 (ale i tak mogłeś wyjść o 15:30), za to w piątek mogłeś skończyć o 14 i nikogo nie pytać o pozwolenie na wcześniejsze wyjście (w zależności od Biura i woli dyrekcji to niektórzy mogli się ewakuować już o 11 ( ͡ ͜ʖ ͡)