Wpis z mikrobloga

@tony_soprano: Nie idziemy. ;)
@superbybak: Ależ ja wiem, że to kwestia wiedzy i umiejętności, a nie mocy nadprzyrodzonych. W moim odczuciu to po prostu fajnie, że tak się da. Coś jak z działaniem aparatu fotograficznego - potrafię technicznie wyjaśnić Ci jak to się dzieje, że na folii pojawia się zdjęcie, a jednak sam fakt przetwarzania światła w obraz jest dla mnie na swój sposób magiczny. To taka fascynacja światem. ;)
@nvmm: Tobie. Gdzie łatwiej o plusy niż lechtajac ego ludzi po tutorialu z jutuba ze są tacy zajebiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty robisz na tym plusy, inni robią niezły hajs..
@edek_wladca_kredek: Masz interesującą perspektywę, niestety w moim przypadku chybioną. ;)
@M4ks: Z reguły piszę tutaj, żeby dać upust swoim światopoglądom, ale.... "robisz na tym plusy" (ʘʘ) Serio? Dej mnie swoje konto, to Ci poplusuję. :D No i koniecznie podaj mi namiary jak można na tym zarobić. ;)
@nvmm: no przecież masz moje konto, plusuj do woli ;) a co do kasy.. Cóż, popatrz na tych, którzy opisują jakie to proste i jak to po tygodniu NALEŻY ci sie min 10k na rękę bo obejrzałeś tutorial na YouTube. Nazwiskami nie trzeba rzucać, wystarczy trochę popatrzeć w okolicy tego tego ;)
@M4ks: Ale to w każdym zawodzie tak jest. Gdzie nie spojrzysz jacyś mityczni "oni" zarabiają miliony, wcale się przy tym nie wysilając. Kiedy pracowałam w szkole na onecie też czytałam, że zarabiam po 6 tysięcy za legendarne 18 godzin. ;)
web designer i user experience designer. Nie ma to nic wspólnego z programowaniem

@xhxhx: No tak, przecież JS wcale nie ma składni przeniesionej z C++, wcale. Wcale, nie da się go używać jako języka backendowego, wcale.