Wpis z mikrobloga

@xSQr: Nie mam teraz czasu, ale on raczej jest znany wszystkim bo nawet pisał coś, że są na słupach ogłoszenia z informacjami o nim i ktoś go oczernia. Mieszka na wiosce, tam go pewnie wszyscy dobrze znają, ale z drugiej strony bagatelizują, częsty przypadek, że wszyscy wiedzą, że sąsiad był trochę stuknięty, no ale panie on taki od zawsze, my nie wiedzieli do czego on może być zdolny.
  • Odpowiedz
#!$%@? typ kompletnie. Boję się że mi tez kiedyś tak odbije.

Sam jestem mega stuleją i może mi się kiedyś nieźle w baniaku poprzestawiać od braku kontaktu z ludźmi.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Ten człowiek mimo wszystko może być niebezpieczny :/
Jakiś czas temu była opisana akcja która była na reedicie, o kolesiu który zazdrościł innym że laski oglądają się z innymi.

To jest jego tekst:

"Poważnie, dzisiaj na uczelni widziałem tego niskiego i brzydkiego Hindusa jadącego Hondą civic, a obok niego siedziała gorąca blondynka. Do czego zmierza ten świat?!?!? Wspiołbym się 10 razy na górę Mount Everest żeby mieć taką dziewczynę obok siebie. Ja jeżdzę BMW coupe i przez całe życie męczę się aby zdobyc dziewczynę. Co jest nie tak z tym światem? Czy ktoś jeszcze czuje się obrażony gdy widzi coś takiego? Czy ktoś widzi sens w
  • Odpowiedz