Wpis z mikrobloga

@pan_sting: właśnie kiedyś uciekałem przed takimi bandytami. W swoim kraju, w swoim mieście. Wszystko dlatego, że mam troszkę ciemniejszą karnację. Żdnych zagranicznych korzeni. Po prostu tak mam a im się to nie podobało. Dlatego hejt na wszystkich narodowców i im podobnych neonazioli.

a jeszcze ludzie tacy jak @mctortillabezmex: @fenis: bronią tego ścierwa.
  • Odpowiedz
Mówcie co chcecie, może nie jest to dobre, ale dzięki takim akcjom kraj staje się mało atrakcyjny dla imigrantów, a przecież o to właśnie chodzi, żeby się tu nie osiedlali
  • Odpowiedz
@Bunkier: Jakim prawem na podstawie jednego zdjęcia kolesi z taką opaską nazywasz ścierwami? Bo pan aktor sobie wymyślił historię, bo boi się polskości, bo okazywanie swej przynależności narodowej jest fe, ale kto z kim się rucha już należy przedstawiać wszem i wobec? Przykro mi, że musiałeś uciekać. Mi też się to zdarzyło i absolutnie nie mam ciemniejszej karnacji, po prostu sebixom się trochę wypiło. To nie znaczy, że każdego, kto
  • Odpowiedz
@fenis: dlatego że oni tak samo z biało-czerwoną opaską szli w kilkunastu. Z tego co się pozniej dowiedziałem to mieli jakieś treningi pozniej w lesie itd. Idąc zaczepiali każdego który wydawał im się inny. Oczywiście widząc pozniej ich mordy na facebooku lokalnej jednostki RN i czytając co piszą potwierdziło się że po prostu chcieli spuścić komus #!$%@? w imię czystości rasy.

Dlatego nazywam ich ścierwami.
  • Odpowiedz
skoro policja i straz miejska nie daje rady, a ludzie oddolnie chca pomagac to nie widze zadnego problemu. Akurat piotrkowska noca nie jest zbyt bezpieczna...
  • Odpowiedz
@cropdd: jak ciapaki zaczną rozrabiać tak jak na zachodzie to chyba lepiej, by ktoś cos zrobił niż udawał, że nic się nie dzieje jak u naszych sąsiadów z Niemiec...
  • Odpowiedz
jak ciapaki zaczną rozrabiać


@Kismeth: jak zaczną to wtedy niech sobie wychodzą, teraz nie ma sensu straszyć ludzi po nocach.

ps. ale przecież Szydło nie wpuści więc tym bardziej nie wiem po co się zbroją :)
  • Odpowiedz
@cropdd:
no w grotnikach rozrabiaja czeczency i wlasnie dopiero patrole obywatelskie cokolwiek pomogly, bo policja juz nawet przyjezdzac nie chciala.
  • Odpowiedz