Wpis z mikrobloga

@pan_sting: Hitlerowców? Szukają żydów? To raczej smutne że w europie jest taki burdel że ludzie się boją i chcą się bronić! Gdy Beatka straszydło już przygarnie swoich będziesz prosił tych panów o pomoc bo milicja nie może interweniować przeciw muzułmanom bo to rasizm!
  • Odpowiedz
@wiszacy_mysliciel:

@fenis: w faszystowskich Niemczech też ludzie mówili: eee tam, chodzenie ze swastyką na ramieniu i ganianie Żydów to wyraz miłości do ojczyzny. To nic złego. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.


ło kurczę, robisz turbo głupie porównania stawiając na przeciw siebie dwa zupełnie inne zjawiska społeczne pobudzone przez dwie zupełnie inne sytuacje polityczne o_O przeczytaj to co napisałeś i przemyśl chociaż raz
  • Odpowiedz
@mctortillabezmex: ludzie ktorzy sami sie organizuja w jakies dziwne twory. Rzekomo chca bronic kogos, znaczy polakow ale wiadomo ze tylko tych co uznaja za polakow.
@fenis: jeszcze jak sie "pilnuje porzadku" bo nie mamy policji przeciez to z pewnością mozna czuc sie bezpiecznie
@Sepzpietryny: hitlerocy szukali tez polakow i na mydlo przerabiali. Nie zapominaj.
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: i obronia cie polscy nacjonalisci-idioci? Gratuluje wiary w mozliwosci tych debili :D
Skoro ludzie wierza w taka obrone to nie dziwi mnie to ze mamy slabe sluzby ktore nie beda mogly nas uchronic przed atakami. Moze matka boska nam pomoze?
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: czyli zamiast domagac sie lepszych sluzb lepiej miec taka ochrone zlozona z idiotow? Zamiast sadu zrobmy samosady. Bedzie jeszcze bezpieczniej i speawiedliwiej. Ja wiem ze w tym kraju wszystko jest od dupy strony ale zeby sami obywatele sie na to decydowali?
  • Odpowiedz
@pan_sting: Czyli gdy nie mamy lepszych służb fajnie że są mądrzy ludzie którzy w przeciwieństwie do idiotów o lewackich poglądach zdają sobie sprawę z zagrożenia i biorą sprawy w swoje ręce zanim będzie za późno jak w niektórych miejscach na zachodzie!
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: aco twierdza lewacy bo nie wiem? To nie jest madre ze taka patola pilnuje porzadku. Nikt nie mkze czuć sie bezpiecznie bo kazdy moze od nich dostac po ryju. Myslisz ze oni beda chronic polaka geja, lewicowca, muzlumanina? Oni mają gdzies wlasny narod. Licza sie tylko ci co maja te same poglady co oni. Przed wojna onr bil zydow i jakos dzisiaj tego nie zaluja.
  • Odpowiedz