Wpis z mikrobloga

@nayco18: Wykopowe prawaki popierają takie działania do czasu aż jeden z takich "patroli" nie poprosi o datek w postaci szlugow, telefonu i portfela :-)
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: z ciekawości znasz jakieś osoby z łódzkiego onr? Rozmawiałeś z nimi? Bo ja kojarzę takie osoby (będące także niestety kibicami najczęściej czy to Widzewa czy Łks) i mam przekonanie że większość ich sie bardziej by obawiala
  • Odpowiedz
@Atreus: Sam uważam się za prawaka. Ale to co tu czytam to nie są moje poglądy. Nie pojmę jak można tak ostentacyjnie wycierać sobie mordę polską flagą i może to budzić taki poklask. Nawet nie mogę tego czytać. Słuszne są słowa Lema o internecie, a jeszcze wcześniej Le Bonna o naturze tłumu. Uświadamia mi to tylko jak niewiele trzeba by rządy porządku zastąpić rządami anarchii i samosądu.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Proste pytanie - jak ukradną komuś rower/lusterko od samochodu/cokolwiek - można im to zgłosić? Zamachów dokonywanych przez muzułmanów jest w Polsce 0, zaś kradzieży, oszustw i innych ciężkich przestępstw (tak, gównogłowi - to są ciężkie przestępstwa) dokonywanych przez białych chrześcijan - pierdyliard.

Tak więc, jeżeli ktoś chce strzec porządku - oczywistym jest, że w pierwszej kolejności powinien zająć się tego typu przestępstwami. Znaleźli kiedyś jakiegoś złodzieja roweru, pomogli komuś
  • Odpowiedz
@pan_sting: Dawaj jakieś dane z tej lodzi ile osób zostało pobitych przez tych hitlerowców ? Ile osób zglosllo cokolwiek przeciwko nim ?
Czy po prostu przeszkadza ci Polska naszywka ?
  • Odpowiedz