Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
UWAGA Mirki, czytajcie do konca. Postanowilem w koncu przestac sie zastanawiac dlaczego dziewczyny mnie unikaja. Czas po prostu rozwiazac te kwestie a jedynym na to sposobem jest zasiegniecie wiedzy u samego zrodla. Tak, dokladnie, zamierzam po prostu pytac dziewczyny co jest nie tak. Tak zwyczajnie zagadac i zapytac czy wali ode mnie stulejką. Dzieki temu bede wiedzial, czy dalej mam sie ludzic czy dac sobie spokoj. Cala akcje zamierzam nagrywac (audio lub ukryta kamerka) a nastepnie bede wrzucal to na wykop pod jakims tagiem, moze przyda sie jakiemus #tfwnogf. Chce tylko wiedziec, czy jest sens z tym sie tu uzewnetrzniac dlatego

JEZELI TEN WPIS POJAWI SIE W GORACYCH zaczne wrzucac nagrania pod tagiem ##!$%@?. Mysle, ze probka ok. 30-40 dziewczyn, bedzie miarodajna. Postaram sie aby to byly dziewczyny zarowno te bardziej atrakcyjne jak i te mniej. Co pare dni nowy odcinek a pierwszy jeszcze w tym tygodniu. A wiec, w Waszych plusach los mojego #!$%@?.

#oswiadczenie #tfwnogf #przegryw #wygryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 118
  • Odpowiedz
anonek: jeśli sie zastanawiasz dlaczego cie dziewczyny unikają to masz kilka możliwych powodów:

1. fryzura
2. trądzik, pryszcze - jeśli posiadasz to idz do dermatologa, zadbaj o siebie
3. jesteś gruby
4. jesteś
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: znajac zycie nic nie wrzucisz i gowno z tego bedzie. A jestes stulejka bo nie masz podejscia do kobiet i to chyba #!$%@? oczywiste bo jaki mialby byc inny powód? ( ͡º ͜ʖ͡º) don't give shit
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Jak ty to sobie wyobrażasz? Podchodzisz do jakieś dziewoji i się pytasz: "Przepraszam, co jest ze mną nie tak?"
Nie licz na szczerą odpowiedź, z jednego prostego powodu. Postaw się na miejscu jakiejś kobiety do której podchodzi gościu z co najmniej "dziwnym" pytaniem i oczekuje odpowiedzi. Skąd ona ma wiedzieć że jak ci powie np. "#!$%@? potem" to nie wyciągniesz noża i jej nie #!$%@?? Ludzie z natury nie
  • Odpowiedz