Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
UWAGA Mirki, czytajcie do konca. Postanowilem w koncu przestac sie zastanawiac dlaczego dziewczyny mnie unikaja. Czas po prostu rozwiazac te kwestie a jedynym na to sposobem jest zasiegniecie wiedzy u samego zrodla. Tak, dokladnie, zamierzam po prostu pytac dziewczyny co jest nie tak. Tak zwyczajnie zagadac i zapytac czy wali ode mnie stulejką. Dzieki temu bede wiedzial, czy dalej mam sie ludzic czy dac sobie spokoj. Cala akcje zamierzam nagrywac (audio lub ukryta kamerka) a nastepnie bede wrzucal to na wykop pod jakims tagiem, moze przyda sie jakiemus #tfwnogf. Chce tylko wiedziec, czy jest sens z tym sie tu uzewnetrzniac dlatego

JEZELI TEN WPIS POJAWI SIE W GORACYCH zaczne wrzucac nagrania pod tagiem ##!$%@?. Mysle, ze probka ok. 30-40 dziewczyn, bedzie miarodajna. Postaram sie aby to byly dziewczyny zarowno te bardziej atrakcyjne jak i te mniej. Co pare dni nowy odcinek a pierwszy jeszcze w tym tygodniu. A wiec, w Waszych plusach los mojego #!$%@?.

#oswiadczenie #tfwnogf #przegryw #wygryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 118
@sokytsinolop: Powiem ci coś. pewnie jesteś brzydki, a jak nie to nudny, a jak nie nudny to przestraszony, niepewny siebie, a to jest jak to szło...sprzężenie zwrotne, samo się napędza.

Także tego. Wyjdź do ludzi, zacznij biegać, idź na siłownie (XD)

Nie, ale serio. Wystarczy być choć ciupkę przebojowy (nawet na swój sposób, ale jakoś) i nie paskudny (wcale nie mega przystojny) i nie wyobrażam sobie problemów z loszkami. Powodzenia kolego
OP: @Hadzi, czyli napisales po prostu "nie badz brzydki i badz przebojowy" tylko delikatniej. Ale ja jestem brzydki i totalnie nieprzebojowy (niesmialy i cichy) wiec sry

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

@sokytsinolop: No ale chłopie, czego w takim razie wymagać, wiem, że tobie nie tak prosto mówić, ale chciałbyś dajmy na to grubą i głupią dziewczynę? Jak nie cechy fizyczne to na pewno nie chcesz głupiej, prawda? A myślisz, że to jej wina, ze się taka urodziła? No nie. Nie możesz oczekiwać innych efektów robiąc ciągle to samo. Napisałem, że nie sądzę, że musisz być duszą towarzystwa, możesz być nieśmiały i cichy,
@sokytsinolop: Ptysiu, żadna różowa Ci logicznie nie odpowie "co jest nie tak". Przestań się rozglądać, rozczulać i szukać uznania. Po męsku, twardo, bierzesz pannę albo analizujesz w nieskończoność i zastanawiasz się powodem było to, że niepoprawnie użyłeś przecinka w wypowiedzi bądź zbyt śmiało zapytałeś o spotkanie... Najpierw zdobądź siebie, potem zdobądź po kobietę.