Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
UWAGA Mirki, czytajcie do konca. Postanowilem w koncu przestac sie zastanawiac dlaczego dziewczyny mnie unikaja. Czas po prostu rozwiazac te kwestie a jedynym na to sposobem jest zasiegniecie wiedzy u samego zrodla. Tak, dokladnie, zamierzam po prostu pytac dziewczyny co jest nie tak. Tak zwyczajnie zagadac i zapytac czy wali ode mnie stulejką. Dzieki temu bede wiedzial, czy dalej mam sie ludzic czy dac sobie spokoj. Cala akcje zamierzam nagrywac (audio lub ukryta kamerka) a nastepnie bede wrzucal to na wykop pod jakims tagiem, moze przyda sie jakiemus #tfwnogf. Chce tylko wiedziec, czy jest sens z tym sie tu uzewnetrzniac dlatego

JEZELI TEN WPIS POJAWI SIE W GORACYCH zaczne wrzucac nagrania pod tagiem ##!$%@?. Mysle, ze probka ok. 30-40 dziewczyn, bedzie miarodajna. Postaram sie aby to byly dziewczyny zarowno te bardziej atrakcyjne jak i te mniej. Co pare dni nowy odcinek a pierwszy jeszcze w tym tygodniu. A wiec, w Waszych plusach los mojego #!$%@?.

#oswiadczenie #tfwnogf #przegryw #wygryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 118
Analny pogromca: Daj se lepiej spokój i wracaj do #!$%@? z #roksa

I mówię to bez złośliwości. Różowym już #!$%@?ło kompletnie od nadmiaru atencji, który zapewnia współczesne środowisko w którym żyjemy, gdzie byle raszpla wrzuci trochę ładniejszą fotkę do neta i już ma od groma adoratorów, więc nagle zaczyna mieć o sobie nie wiadomo jakie mniemanie, więc nie będzie się przecież z jakimiś stulejami zadawać xD. Z dziwkami jest przynajmniej zabawniej,
Anon: Lata w #tfwnogf miały jeszcze gorzej gdy obok starsza kuzynka 8/10 miała chłopaków przez prawie cały czas od bodajże ukończenia 15 lat, w ostatni związek weszła w wieku w którym teraz jestem ja co trochę mnie boli bo ja w moim wieku mam 0% szans na związki przez mordę i #!$%@? (dla kobiet) zainteresowania i poglądy religijne.

Ale dziś ucieszyłem się gdy usłyszałem że nowy bolec głównie ciągnie od niej