Wpis z mikrobloga

  • 157
Na biruku mojej koleżanki z #pracbaza, stoi taki firmowy gadżet. Stacja pogodowa z zegarkiem. Zerknąłem kątem oka na temperaturę odczytywaną przez te urządzenie.
-o #!$%@? Anka tu jest 28 stopni. Dej klime przykrecimy bo parówa się robi.
-a nieee Krachu. Ten termometr to pewnie zepsuty. Tak naprawdę to tu jest zimno ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Chciałbym napisać, co wtedy pomyślałem ale dostałbym bana za wulgaryzmy. Następnego dnia, czyli dzisiej wziąłem z chaty termometr techniczny. Używam go do utrzymania stałej temperatury gleby w ogrodnictwie, więc musi być precyzyjny. No i faktycznie, termometr anki jest zepsuty, nie daje wiarygodnych odczytów. Picrel macie fotę mojego termometra z biura.

P.S. pamiętacie jak kierowniczka zatrudniła nowego faceta do naszego różowego zespołu? Niestety, już poległ. Uczcijmy jego bezrobotną duszę chwilą ciszy.
#rozowykorposwiat #logikarozowychpaskow
  • 54
@RedBaron:

Kobietom zawsze zimno


@JAVAtar:

im wiecznie zimno a nam gorąco, dla nich 30stopni to normalna temperatura i broń boże nie włączaj wentylatora bo sie przeziębia i po powietrze chodzę do kibla


Dokładnie #!$%@?. Najgorsze rzecz w pracy z babami, wieczne podkręcanie temperatury na 30 stopni.
Środek lata, ludzie na ulicach umierają z upału, asfalt się roztapia, a tym zimno w biurze. A spróbuj klimę włączyć to cię zjedzą. Do
@Krachu: potwierdzam, różowe paski mają wewnętrznie zepsute czujniki temperatury, najgorzej jak robisz w labo, opary gryzą w oczy a one podnoszą jeszcze temperaturę i jest ciągle jeden wielki krzyk, a spróbuj chcieć na chwilę okno otworzyć żeby przewietrzyć, to cię zjedzą. czuję źle zimnolubny różowy ()
@wkrk na rozmowie kwalifikacyjnej powinno pojawiać się pytanie o idealną temperaturę pracy i segregacja na tej podstawie
Ja jestem trochę wadliwym niebieskim, bo w pracy lubię jak jest chłodno, ale w domu mógłbym mieć z 60 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krachu: Jestem ciepłolubnym różowym, ale nie tak skrajnie. Mam kolegę w pracy, który waży ponad 2x tyle co ja, jemu ciągle ciepło, on włącza nawiew klimy i ustawia niską temperaturę, a ja wyłączam XD Dla mnie najlepsza temperatura w pomieszczeniu to 22-23 stopnie i najlepiej, gdy pomieszczenie jest regularnie wietrzone co jakiś czas.
@kontowpracy: Zdarzy mi się siedzieć czasem w serwerowni. Wtedy zabieram ze sobą płaszcz i w nim siedzę