Wpis z mikrobloga

  • 812
@Patryk4: to nie arena tylko stadion, i nie międzynarodową, tylko w Krakowie. gość jest może i prezydentem Polski, ale nie Polaków
  • Odpowiedz
@Patryk4: Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu naczelnym oskarżeniem wobec elektoratu PiS był tzw. buczym, to jest zakłócanie wydarzeń publicznych gwizdami i buczeniem w stosunku do polityków PO. No więc, dzisiaj doczekaliśmy sytuacji, w której circa about Ci sami ludzie, którzy uważali to za zbrodnię przeciwko demokracji dzisiaj uważają to samo zachowanie za cnotę. Mówicie co chcecie, ale dla mnie takie buczenie zachowanie to chlew.
  • Odpowiedz
@zajzerek: i wykopki oczywiście na słowo mu wierzą


@Patryk4: latwo sprawdzic w necie, np w programie ard i zdf dzisiaj ani minuty zarezerwowanej na inauguracje ¯\(ツ)/¯ na wyspach pisza aby wbijać na jakas platforme streamingowa jak ktos chce ogladac, na yt szukalem jakieś transmisji na zywo i byla tylko jedna która pokazywała nonstop kod qr ale nie wchodziłem tam

w sumie przypadkowo a wykopie dowiedziałem sie o inauguracji (
  • Odpowiedz
ale nie Polaków


@Bujak: tak właściwie to jest prezydentem Polaków, bo został wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach

Rozumiem że jesteś przeciwnikiem demokracji i wolałbys coś takiego jak np. maja w Białorusi?
  • Odpowiedz
@solutio7: @zajzerek @Patryk4

Over 40 broadcasters operating in more than 50 territories* have already committed to showing at least part of the Games, with others expected to sign up in the coming days.

The agreement marks the EBU’s first involvement with the European Games, a pioneering, quadrennial multisport event that is set to celebrate its third edition in Poland this year.

In addition to the broadcasters’ coverage, fans will also be
  • Odpowiedz
Germany: ARD & ZDF


@przegryw_przegryw: no właśnie podałem przykład tych 2 stacji ze inauguracji w ich programie tv nie było ¯\(ツ)/¯ i potwierdziles druga czesc - ze jest platforma streamingowa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@solutio7: Przeczytaj sobie pierwszy akapit. To, że ktoś nie pokazuje całości, nie znaczy że niczego nie pokaże. Tak samo jak z każdą inną imprezą.

Over 40 broadcasters operating in more than 50 territories* have already committed to showing at least part of the Games
  • Odpowiedz
@solutio7: Przeczytaj sobie pierwszy akapit


@przegryw_przegryw: odnoszę wrażenie ze rozmawiamy o 2 roznych tematach. Nie chce sie kłócić; tylko potwierdziłem to co pisały inne mirki na tagu (a op im nie wierzyl?) ze transmisji z inauguracji nie bylo w innych tv (przynajmniej tych co sprawdziłem). Nie odnosze sie do transmisji innych czesci ani ich retransmisji
  • Odpowiedz