Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

TLDR


Ja wiem, że tag #pomagajzwykopem służy do wyższych celów i nie macie czasu ani ochoty odpowiadać na apele jakiegoś Mirka no-nejma, który nawet nie ma bordo. Takich wpisów macie codziennie na pęczki. Cóż, jednak spróbuję, może ktoś zauważy moje wynurzenia i się zainteresuje.

Przejdźmy więc do meritum. Otóż założyłem niedawno subkonto w Fundacji Avalon i zacząłem zbierać dla siebie 1% podatku.

Trochę o sobie. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Nie będę szczegółowo opisywał drastycznych elementów tego schorzenia, pokrótce - już na starcie miałem uszkodzony rdzeń kręgowy i przez to poruszam się na wózku inwalidzkim.

Nie będę ukrywał, oprócz tego, że na codzień poruszam się na czterech kółkach, to nie jestem osobą szczególnie potrzebującą. Radzę sobie całkiem nieźle i żyje jak statystyczny Mirek spędzający większość dnia przed komputerem i niewychodzący z piwnicy. Umierać w najbliższym czasie nie planuję, operacje ratujące życie już mam za sobą, głodem nie przymieram, mieszkać mam gdzie, nawet praca się znalazła (zdalnie przez internet odwalam szajs w korpo). Jedynie doskwiera #tfwnogf no ale z tym boryka się większość Mirków.

Na co wydam pieniądze z 1%? Myślę, że wóda, k--s, dziwki i lasery będą dobrym przeznaczeniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio... Pewnie starczy tylko na waciki. Jednak jakby zebrało się więcej to przeznaczyłbym je głównie na bieżące potrzeby, niezbędne mi zaopatrzenie i, jeśli by starczyło, to na pewno rehabilitacja, bo mówiąc szczerze przez korpo ostatnio to zaniedbałem i czuję to w kościach.

Także, jakby ktoś był zainteresowany wsparciem anonimowego Mirka to podaję dane do PITa:

KRS: 0000270809
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE - Izdebski, 5682

Jeśli znalazłby się ktoś kto chce bardziej bezpośrednio wesprzeć i dorzucić piątaka, możliwa jest też darowizna.

nazwa odbiorcy:
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok.1, 04-620 Warszawa

numery rachunków odbiorcy:
Rachunek złotowy PLN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Rachunek walutowy EUR: IBAN:PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021

Rachunek walutowy USD: IBAN:PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022

Rachunki prowadzone przez:BNP Paribas Bank Polska SA

W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Izdebski, 5682
(ten dopisek jest bardzo ważny).

Z góry dzięki, jeśli znajdą się chętni do pomocy.

A na koniec małe #pokazmorde z rąsi aby atencja się zgadzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Izdeb - Cześć Mirki

TLDR

SPOILER

Ja wiem, że tag #pomagajzwykopem służy do w...

źródło: comment_TueRcSaCo4zMhnMQoAFR2vUYYSNji60J.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Izdeb: 7 lat z nami... Mam nadzieje, że uda Ci się zebrać dużo pieniędzy no i najważniejsze, że nie przejebiesz tego na lasery ;p Tylko na dziwki i k--s xD masz mój 1%
  • Odpowiedz
Na co wydam pieniądze z 1%? Myślę, że wóda, k--s, dziwki i lasery będą dobrym przeznaczeniem?

masz mój procent. za szczerość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Izdeb mam pytanie, czy kasa musi przejsc przez fundacje? tzn jakbys podal nr konta to:
1. fundacja ma wieksza wiarygodnosc
2. musialbys zaplacic podatek dochodowy?
  • Odpowiedz
@Izdeb: Mirku 1% leci, a tak przy okazji zapytam z jakich programów korzystacie do uzupełniania pitu, chodzi mi o taki żeby dało się samemu wpisać ten 1% no chyba że jest predefiniowany dla Izdeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@qwert321: no generalnie mógłbym podać swój numer konta, ale nie chce robić z tego jakiegoś wielkiego halo :) To co wpłynie z 1% będzie fajnie, na więcej nawet nie śmiem oczekiwać - no i skarbówka nie śpi ;)
  • Odpowiedz