Wpis z mikrobloga

Ikona Expert Płatnerstwo zastosowana z opisem "Team Leadership", jak jest w h3 od tego osobny skill, ktory pasuje lepiej. "Balistyka" jako jakies "Advanced Soa Planning". Co to za casualowy pleb?

  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: i oczyma wyobraźni widzę jak babkom z HR-u przegrzewają się zwoje przy próbie zrozumienia co tu się #!$%@?ło.

@Hipokryta: myślę, że masz rację. Koleś jako najważniejsze wpisał "Team leadership", więc strzelam, że kiedyś dostał takie CV do rozpatrzenia i nieco nieudolnie skopiował pomysł.
  • Odpowiedz
@Hipokryta: no przecież jest napisane: atak 66/99= 0,6666 obrona 88/99= 0,8888 moc 77/99=0,7777 wiedza 66/99= 0,6666 Mam nadzieję że pomogłem. Z takimi statystykami to diablik nie bohater. Ale za pomysłowość Cv to 7/10.
  • Odpowiedz
@kociorek: no to tutaj akurat bym polemizował. Moim zdaniem sprawa wygląda tak, albo piszesz kod, albo jesteś bezużyteczny w tej branży. Ile trzeba żeby zostać "specjalistą od agile"? 10 minut przy ekspresie do kawy wystarczy, czy trzeba 15?
  • Odpowiedz
@kociorek: dobry project manager powinien znać się na tym co robi jego zespół. Co innego manager liniowy albo babka z HRów, im to do szczęścia niepotrzebne i nie ma znaczenia czy pracują w IT, grafice czy dziale handlowym, urlopy wszędzie się wpisuje tak samo.
Do tego jeśli skoro chce rekrutować to powinien wiedzieć czego wymaga od potencjalnego pracownika.
  • Odpowiedz
@eris23: Z AgilePM robisz certyfikat, jesli chcesz sie zajmowac zarzadzaniem projektami, tak samo jak np. PRINCE2 i wiele innych, ktore sa dosyc wartosciowe na tym stanowisku, wiec to akurat plus dla niego.
@splesnialakanapkazplecaka: Z tym rekrutowaniem, to sobie strzelil w stope, bo jego CV jest maloczytelne. Zamiast wypisac swoje mocne strony, skupil sie na stronie graficznej. To rozumie sie samo przez sie, ze musi ogarniac swoj zespol.
  • Odpowiedz
@splesnialakanapkazplecaka: Mowisz o jakichs konkretnych umiejetnosciach technicznych? Przedstawiajac swoje certyfikaty oraz doswiadczenie w samej branzy IT, to mysle, ze sila rzeczy nauczyl sie czegos konkretnego przez ten czas i uznal, ze nie musi sie rozdrabniac, poniewaz to rozumie sie samo przez sie. Ja bym wypisala wszystkie swoje umiejetnosci w tym kierunku, ale on chyba nie widzial takiej potrzeby, przynajmniej tak sadze.
  • Odpowiedz