Wpis z mikrobloga

@Wlodix: dokonań pis z 2005-2006 xD niby jakie? tobie też do główki wbili te durnoty które naiwnie powtarzasz.

ja lemingu odcinam się od partii, zawsze byłem w awangardzie a jeżeli chodzi o politykę najbliżej mi do RN

poczekaj kilka lat po rzadami swoich ulubieńców do spółki z komunistycznymi prokuratorami,


dziwne ,że to ty bronisz tych komunistycznych prokuratorów, którzy kapowali na kolegów z pracy,
maszerujesz ramię w ramię z jednym z największych
@lagito: przynajmniej na tych miesięcznicach przed 2015 nie nawoływali do obalenia rządu i nie prosili zagranicznych instytucji o sankcje na Polskę, których skutki odczulibyśmy my obywatele.

Jednak tak jak piszesz to widowisko dla durnej gawiedzi, z tym ,że ten cały kod jest serio niebezpieczny, finansuje to soros którego bez problemu stać na opłacenie i wykonanie jakichś prowokacji itp... i zrobienia z rządu terrorystów a dalej to już prosta droga realizacji ustawy
@Heninger: To co piszesz zakrawa trochę o Science-Fiction. Wybacz. Fakt faktem, wspierana przez Sorosa fundacja Batorego jest głównym inicjatorem wielu dziwnych zjawisk występujących w polskim życiu politycznym, ale ich głównym zadaniem jest uwłaszczanie polskiego kapitału przez zachodnie korporacje poprzez promowanie ludzi dla nich wygodnych na stanowiskach politycznych (głównie środowiska wywodzące się z KLD wspierane przez Balcerowicza i Olechowskiego). Jednak mimo wszystko, zależy im na jak najstabilniejszej sytuacji w naszym kraju (na
@lagito: kolego też mam nadzieję ,że ten scenariusz się nie spełni, jednak całkiem niedawno mieliśmy widowisko w postaci majdanu ukraińskiego a tam snajperzy strzelali do protestujących, i latały koktajle mołotowa, kto by pomyślał ,że takie rzeczy będą się działy w cywilizowanej europie, za kasę niektórzy by matkę i ojca sprzedali. Jednak mam nadzieję ,że Polacy okażą się mądrzejsi i nie dadzą się sprowokować, chociaż różnie może być bo sytuacja w europie
@Heninger: nie ma co przesadnie popadać w panikę. Skończy się to tak, że jeszcze parę zamachów terrorystycznych, kilka tysięcy zgwałconych kobiet, kilkaset osób z poderżniętymi gardłami imigranckimi rękoma i cały ten system liberalno-lewacki runie. Na szczęście my żyjemy w europie srodkowo-wschodniej, gdzie nie ma ani imigrantów, ani lewackiej tolerancji i poprawności politycznej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tabee: duomox bo trochę mnie poskładało xD

No piszę jak jest dziś słuchałem w tv co swetru mówił na tym kodzie ,że muszą być silni w walce z kaczyńskim i ,że obalą ten rząd. Niby ten cały kijowski odcina się i mówi ,że nie chce robić majdanu, ale jeżeli już go zrobią to przecież o prowokacje nie trudno, w polsce różne cuda już się działy (seryjny samobójca itd...) a ustawa o
@lagito: nie chcę się bardziej pogrążać xD bo po przemyśleniach wydaje mi się ,że to jednak zbyt duże sci-fi piszę :) ale jak już mam fantazjować to gdyby ubeki się zabarykadowały na ulicach i żadały dymisji rządu,
rząd miałby do wyboru albo rozgonić ten motłoch albo przyglądać się biernie,
A snajperzy mogą być opłaceni tak jak na ukrainie, na świecie nie brakuje najemników, wydaje się to niemożliwe ale tak jak pisałem
@Heninger: no, w porę się opamiętałeś :) Polska to nie Ukraina. Jesteśmy dużo bardziej cywilizowanym państwem i tego typu akcje by nie przeszły. Chyba, że będziemy fantazjować - bo zawsze Rosja może tego typu działania wykonać w celu wywołania trwałego konfliktu zbrojnego wewnątrz Europy.
Polska to nie Ukraina. Jesteśmy dużo bardziej cywilizowanym państwem i tego typu akcje by nie przeszły.


@lagito: a cholera wie. Człowiek myśli, że wszystko jest normalnie i cywilizacja, a rozpirzenie tego w pył to może być minuta osiem. Też sądzę, że pis jednak dotrwa do końca kadencji, a KOD i towarzysze będą obiektem żartów do końca, ale diabli wiedzą. Duże fortuny już nie takie zawirowania w historii potrafiły robić.