Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ależ prymityw, aż żal patrzeć. Nawet, jeśli był Bolkiem, to co? Pełno było ludzi, którzy błądzili na początku, potem dokonując wspaniałych czynów. Przyznam, że nie rozumiem tego zachowania. Co próbujecie udowodnić? Że Wałęsa nie stał na czele Solidarności? Że nie walczył z komunizmem? Że nie pociągnął za sobą milionów rodaków? Nie, chcecie się ponabijać z wielkiego Polaka. Żałosne.
@lechwalesa: Ludzie ochłońcie, nie gorączkujcie się tak. Czy serio myślicie, że kiszczakowa żona tak ważnej osoby, jaką był kiszczak, poszła z tymi teczkami, bo potrzebowała pieniędzy? Przecież służby na pewno ją kontrolują. Takich osób nie zostawia się tak sobie. Cała akcja jest świetnie zaplanowana. Pytanie tylko, dlaczego teraz? Podniecacie się każdą byle sensacją, która podsuną wam media. A to krzyż pod pałacem, a to taśmy z rozmów u sowy. Dopiero po
@lechwalesa: Panie Prezydencie trzymam kciuki za Pana. Prawda zawsze zwycięży i oczyści Pana z zarzutów. Proszę się nie przejmować tym co się mówi, duża część ludzi z MikroBloga w Pana wierzy i Panu Ufa. Uratował Pan Polskę i nikt tego nie zaneguje.
Pozdrowienia przesyła Krzysztof z Gdańska
@lechwalesa: Lechu, bo wszyscy mają już dość. Zamiast pierdzielić naokoło i ściemniać - wystarczyło, żebyś to rozegrał raz, prosto i w otwarte karty. Ale nie - to inni Cię zawiedli, inni Cię oszukali, innych musisz kryć, inni donosili, inni pewnie wygrają debatę, której Ty uniknąłeś.
To JA się zawiodłem na TOBIE Lechu. JA się czuję zdradzony przez CIEBIE.
@lechwalesa: z pomocą Jana Pawła II toś Ty Lechu Walesa wyzwolił Naród polski i Wywiad Kościoła pozwolił narazić majestat Prawdziwego Polaka: Jana Pawła II ??? jakby się to wydało...