Wpis z mikrobloga

Każdy pretekst do gnojenia człowieka dobry. Wykopki lubią tworzyć własne gwiazdy a później szybko je równać z błotem kiedy nie spełnią pokładanych w nich nadziei i popełnią najmniejszy ludzki błąd. Powiedzą o jedno słowo za dużo. Produkujesz płyty gazowe bez płomienia jednak zrobiłeś sobie selfie z Kużniarem - powodzenia, zbierasz pieniądze na leczenie córki i wychodzisz z pytaniem czy możesz za te pieniądze kupić jej laptopa - Nie #!$%@?. Nie możesz. Wpłaciłem moje ciężko zarobione 5 zł na terapię a nie na chore fanaberię twojej córki. Mogłem za ten hajs kupić sobie coś ładnego na Alieexpress.

Użytkownicy portalu wykop.pl nigdy się nie mylą. Jesteśmy elitą internetu, chętnie pomagamy, ale jeśli jakiś ludzki odruch każe zrobić coś co zburzy nas wyidealizowany świat twojej osoby to zniszczymy cię jak śmiecia i przerobimy na memy.

#wykop
Pobierz WezelGordyjski - Każdy pretekst do gnojenia człowieka dobry. Wykopki lubią tworzyć wł...
źródło: comment_1CQE1k9GqtmxuxvT4roqrVHYKuTf9KOq.jpg
  • 65
@WezelGordyjski: przecież "elita" to zamierzona ironia. Wszyscy wiedzą że ta społeczność to siedlisko trolli, lemingów, debili i radykałów. Najlepszy dowód na stwierdzenie tego to fakt iż takie gówno-wpisy zbierają tyle plusów. Jest mało użytkowników z którymi można pośmieszkować. Na facebooku gdy dyskutowałem z innymi panowała pełna kultura gdyż każdy widział swoje imię i nazwisko, tutaj siedzi banda zakompleksionych cwaniaczków. Na sadisticu panował wyższy poziom intelektualny, społeczność wykopu jest bardzo specyficzna.
Powiedz
@typowytypek: ale skumaj to, że facet zapytał i bardzo szybko się z tego wycofał. Zapytał, czaisz? Z szacunku dla ludzi którzy te pieniądze wpłacili. Nie kupił tego laptopa, po prostu zadał pytanie. I potem tysiąc razy za to przepraszał.
Mi akurat nie przeszkadzałoby, jakby pieniądze z mojej wpłaty przeznaczył na komputer. Pewnie nie jeden mirek podziela mój punkt widzenia.
@WezelGordyjski: i tak najgorsze jest #!$%@? mówienie wykopki to, wykopku tamto, mirki są takie a takie

to nie te same osoby się tak skrajnie zachowują, a jeśli się mylę to wrzuć chociaż tu nicki tych osób to sobie przejrzę wpisy czy faktycznie jest tak jak mówisz
@naciski: pytanie zmniejsza wiarygodność? Mógł kupić tego kompa i nawet nic o tym nie powiedzieć. A co zrobił? Zapytał, z szacunku do wpłacających. Ludzie mu wytłumaczyli dlaczego jest to zły pomysł, więc wycofał się z pytania i przeprosił.
A skoro chcesz wiedzieć dlaczego chciał kupić córce nowego laptopa, to przeczytaj łaskawie komentarze. Tam znajdziesz odpowiedź.
@WezelGordyjski: Ten wpis miał 35 plusów, więc bym nie przesadzał. Jeden wpis Roberta miał 2000 plusów.
Więc jakbyśmy spotkali na ulicy 2035 osób to 2 tys by pomogło a 35 robiło by jakiś gimbohumor i łoczyli by się w polaczkowatej mentalności. Wydaje mi się, że to fajne statystyki. Tamten wpis powinien zostać usunięty ja to zgłosiłem ale wiadomo moderacjaStronk.
@WezelGordyjski: to dobrze że piszą, niech piszą dalej, wtedy łatwiej się znajduje takich kloszardów żeby #!$%@?ć ich na czarną, wtedy łatwiej się przegląda wykop. Tak samo z tymi #!$%@?łymi pajacami, co wrzucają protipy jak się zabić, albo okaleczyć, w ramach heheszków. Ludzie skądś to wynoszą, ich nie zmienisz, tym bardziej w internecie, ignorować cweliarzy albo na czarną. Pozdrawiam
@Navrazz: @crystaldragon: @WezelGordyjski:

A najbardziej zapewne o to pluli się Ci co nie przeznaczyli na tą dziewczynę ani złotówki.
Taka #!$%@? mentalność nasza narodowa i tyle.

A co do Pana Roberta który chciał córce kupić jakiegoś tam lapka z tej kasy - czemu by nie, niech dziewczyna też ma coś z życia. Ja osobiście jak bym miał żyć tylko po to aby się na coś leczyć to bym się
@WezelGordyjski: To nie jest kwestia tylko wypoku, Czytałem dzisiaj post obcokrajowca mieszkającego w Polsce, że bycie w jakikolwiek sposób popularnym w Polsce to najgorsza rzecz dla człowieka, albo na ciebie coś z przeszłości wykopią, a jak nie twojej to twoich rodziców albo nawet dziadków, albo jak tylko ci się podwinie noga, popełnisz błąd, zacznie ci gorzej iść to przy pierwszej okazji cię zgnoją i zmieszają z błotem.