Wpis z mikrobloga

Każdy pretekst do gnojenia człowieka dobry. Wykopki lubią tworzyć własne gwiazdy a później szybko je równać z błotem kiedy nie spełnią pokładanych w nich nadziei i popełnią najmniejszy ludzki błąd. Powiedzą o jedno słowo za dużo. Produkujesz płyty gazowe bez płomienia jednak zrobiłeś sobie selfie z Kużniarem - powodzenia, zbierasz pieniądze na leczenie córki i wychodzisz z pytaniem czy możesz za te pieniądze kupić jej laptopa - Nie #!$%@?. Nie możesz. Wpłaciłem moje ciężko zarobione 5 zł na terapię a nie na chore fanaberię twojej córki. Mogłem za ten hajs kupić sobie coś ładnego na Alieexpress.

Użytkownicy portalu wykop.pl nigdy się nie mylą. Jesteśmy elitą internetu, chętnie pomagamy, ale jeśli jakiś ludzki odruch każe zrobić coś co zburzy nas wyidealizowany świat twojej osoby to zniszczymy cię jak śmiecia i przerobimy na memy.

#wykop
Pobierz WezelGordyjski - Każdy pretekst do gnojenia człowieka dobry. Wykopki lubią tworzyć wł...
źródło: comment_1CQE1k9GqtmxuxvT4roqrVHYKuTf9KOq.jpg
  • 65
@WezelGordyjski: Jest sporo ciekawych ludzi. Ale im sytuacja/tag popularniejszy tym więcej #!$%@? ciągnie. Najlepsze są tagi tematyczne tam jest pełna kulturka, wielokrotnie pytałem się o jakieś głupoty i zawsze się pomocny mirek znajdzie.

Ale jak patrze czasem w gorące to #!$%@?łbym wszystkim na tym wykopie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)