Wpis z mikrobloga

Każdy pretekst do gnojenia człowieka dobry. Wykopki lubią tworzyć własne gwiazdy a później szybko je równać z błotem kiedy nie spełnią pokładanych w nich nadziei i popełnią najmniejszy ludzki błąd. Powiedzą o jedno słowo za dużo. Produkujesz płyty gazowe bez płomienia jednak zrobiłeś sobie selfie z Kużniarem - powodzenia, zbierasz pieniądze na leczenie córki i wychodzisz z pytaniem czy możesz za te pieniądze kupić jej laptopa - Nie #!$%@?. Nie możesz. Wpłaciłem moje ciężko zarobione 5 zł na terapię a nie na chore fanaberię twojej córki. Mogłem za ten hajs kupić sobie coś ładnego na Alieexpress.

Użytkownicy portalu wykop.pl nigdy się nie mylą. Jesteśmy elitą internetu, chętnie pomagamy, ale jeśli jakiś ludzki odruch każe zrobić coś co zburzy nas wyidealizowany świat twojej osoby to zniszczymy cię jak śmiecia i przerobimy na memy.

#wykop
WezelGordyjski - Każdy pretekst do gnojenia człowieka dobry. Wykopki lubią tworzyć wł...

źródło: comment_1CQE1k9GqtmxuxvT4roqrVHYKuTf9KOq.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
A co do Pana Roberta który chciał córce kupić jakiegoś tam lapka z tej kasy - czemu by nie, niech dziewczyna też ma coś z życia.


@xarn007: no dobra, kij z leczeniem. Zamiast uzbierac na terapie jak najszybciej i zaczac ja leczyc, to niech ma cos z zycia, na przyklad laptopa, nowe buty, zagraniczne wojaze.

Laptopa mozna kupic na byle jaki kredyt albo raty w markecie.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: #!$%@? ci do tego czy ktoś wpłacił 5zł czy 1000, ważne że wpłacił na leczenie a nie inne gowna. Koles dostal nauczke i tyle, hajs dalej leci a najwazniejsze jest to ze pewnie uda sie uzbierac kwote. Ludzie robia tak posrane rzeczy, a boldupisz dla plusow o takie cos. Bylo, minelo
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Mi osobiście trochę ta akcja smerdzi. Pan Robert Twierdzi że zbiera pieniądze na 7 odmian boreliozy. Wydają na to ponad 2 tys miesięcznie, a kasę zbiera głównie na prywatne konto. Ktoś na ich nieszczęściu niezle sobie dorabia. Przechodziłem tą chorobę, wiem o niej sporo, i wiem na ilu oszustów trafiłem którzy wyłudzali kase od chorych co szukali nadziei. Wyleczenie boreliozy to maks 3 miesiące antykobioterapi, taniej... Pan Rober leczy
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: mozna bylo zawolac co jak co.
Primo usunalem to bo bylo to dosc niestosowne.
Secundo jak wkleiles mogles dac z komentarzami, bo teraz wynika ze hurr durr jaki to ja straszny jestem xD a w komentarzach wyraznie napisalem ze nie mam nic do calej akcji, tylko sam mem rozbawil mnie bardziej niz powinien.
Co istotne nie jestem autorem mema, znalazłem w jakims watku i wkleilem.

  • Odpowiedz
@Theia: i mimo tego ze sam akcje wspieram na tyle ile moge to i tak wyszedlem na turbo hejtera xD cieszy mnie ze OP wstawil komentarze w których wytlumaczylem ze sie nie #!$%@?, tylko po niefortunnej akcji z laptopem ten mem mnei rozbawil i przekleilem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz