Wpis z mikrobloga

Mirki dziś odkryłem problem z listonoszem. Wszystkie przesyłki które miały przyjść do mnie Chin, listonosz od razu odsyłał do nadawcy, bez próby dostarczenia, bez awizo . Dziś sprawa wyszła na jaw poczynił tak z 10 przesyłkami, uważał że tak można. Dziś szukałem, szukałem i się dowiedziałem. Człowiek #!$%@?.
Wszystko wyjaśniła mi kierownicza czy dyrektor poczty, ponieważ on i tak uważa że robił to zgodnie z przepisami.
Niby mają go pociągnąć do konsekwencji, lecz co ja mogę zrobić?
Paczki już od jakiegoś czasu w Chinach. Mali przyjaciele piszą żebym czekał, kiedyś dojdzie.

#przesylki #pocztapolska #listonosze #warszawa #aliexpress #cebuladeals #poczta ##!$%@? #chiny
  • 63
@bigger napisałem skargi@centrala.poczta-polska.pl jakieś 5 dni temu, w sprawie najcenniejszej przesyłki. Wczoraj dosłałem resztę przesyłek w jednej wiadomości.
Muszę to ubrać w słowa i do każdej przesyłki oddzielne zażalenie.
Ale co mogę uzyskać? Przesyłki nie były ubezpieczone. Odesłane do nadawcy, będą się bronić tym że przy odesłaniu należy mi się hajs od sprzedawcy. Nie wiem w co uderzyć? Co ta nasza poczta może osiągnąć, paczki z Chin mi nie ściągną, ewentualnie argumentować mogę pokryciem kosztów wysyłki?
@linek_big: miałem w życiu do czynienia z pierdylionem listonoszy i na moje oko co drugi lubi sobie zrobić jajo. W tej chwili po kilku opie***ach czasem mi przynosi polecone, ale przeważnie nawet nie zostawia awiza.

Serio, kur*a serio - kocham Pocztę Polską, ale z listonoszami są ciągłe problemy. Wysyłasz klientowi jakiś towar, a listonosz przez dwa tygodnie nie jest w stanie ani paczki donieść, ani awiza wrzucić - dlatego zawsze przesyłam
Skargi skargami listonosza zmienia i co dalej? Na pewno napiszę tylko już nie dziś, ciężki dzień.
Nie wygram z tym a szukam jakiejś informacji o co mogę walczyć. Zmiana listonosza pewnie nastąpi, choć i tak nie zamówię nic z za spoza granicy na ten adres. #gorzkiezale
@iskra-piotr słyszałem już o podobnych przypadkach, chodzą z samym awizo, paczki nawet z poczty nie zabierają
@dojcz_szpreche_nicht i ja również, może jutro magicznie się znajdą
@linek_big: poczta polska to absurd. Przez pol roku nie doszrdl do nas ani jeden rachunek za gaz, poniewax prawdopodobnie listonosz wywalal je po drodze gdzies do kosza. Dopiero kiedy przyszedl polecony, to list do nas dotarl, bo musial miec potwierdzenie odebrania ow listu. Nie polecam.