Wpis z mikrobloga

Mirki dziś odkryłem problem z listonoszem. Wszystkie przesyłki które miały przyjść do mnie Chin, listonosz od razu odsyłał do nadawcy, bez próby dostarczenia, bez awizo . Dziś sprawa wyszła na jaw poczynił tak z 10 przesyłkami, uważał że tak można. Dziś szukałem, szukałem i się dowiedziałem. Człowiek #!$%@?.
Wszystko wyjaśniła mi kierownicza czy dyrektor poczty, ponieważ on i tak uważa że robił to zgodnie z przepisami.
Niby mają go pociągnąć do konsekwencji, lecz co ja mogę zrobić?
Paczki już od jakiegoś czasu w Chinach. Mali przyjaciele piszą żebym czekał, kiedyś dojdzie.

#przesylki #pocztapolska #listonosze #warszawa #aliexpress #cebuladeals #poczta ##!$%@? #chiny
  • 63
@Package Gocławek, poczta na Szembeka
@gozwei po co nie mam pojęcia, tłumaczył że nie musiał, nie klarowny jest adres.
@wonsz_smieszek jakaś gazeta pewnie była by zainteresowana. Widocznie ten sam decyduje czy mu się chce.
Tłumaczył się tym że pod tym adresem znajdują się firma usługowa i dla niego to nie było jasne. A paczką była zaadresowana do mnie bez podania nazwy firmy.
Jakie przepisy nie wiem, ,,Mam takie prawo"
Ciekawe jest że
@Andczej: w sumie to teraz sprawdziłem i było wysłane 7. stycznia (powerbank tylko). Ale zazwyczaj wszystko szło max 20 dni z banggood, tylko raz czekałem 48 dni, bo friend z aliexpress okłamał i tak naprawdę wysyłka szła z singapuru, a nie hong kongu.
@kretyn poszedłem na pierwszą pocztę najbliżej mnie, jakaś malutka na której zostawiają tylko paczki z awiza. Tam przekierowali mnie na większą pocztę, nadrzędną. Od razu poszedłem do kierownika poczty, szukała szukała i poinformowała żebym teraz poszedłem na pocztę obok skąd wysyłani są listonosze.
Ponieważ zauważyła że jedna z tych wszystkich przesyłek była na tej poczcie ale została odesłana. Udałem się tam pytam o tą przesyłkę, przyszedł listonosz mówi że nie musiał jej