Wpis z mikrobloga

Chciałbym z tego miejsca potępić kretynów, którzy wyśmiewali mireczka wyrażającego myśli samobójcze, doradzali mu metodę samobójstwa i ogólnie przyklaskiwali tej decyzji. Bezmyślnych idiotów było 3-4, nie pamiętam dokładnie. Gość usunął wpis w momencie gdy mu odpisywałem chcąc pomóc, później pożegnał się w kolejnym. Teraz powiem tak, jeśli typ już nie napisze na #mirko, lub nie odpisze mi na pw, jego krew jest również na waszych rękach. Możecie mówić, że to jego decyzja, a to co robiliście to tylko słowa i żarty. Faktem jednak pozostanie, że w momencie gdy krzyczał o pomoc, już nawet nie do znajomych, a do społeczności, której był częścią, wy w imieniu tej społeczności mu nie tylko tej pomocy nie udzieliliście, a wręcz zrobiliście coś przeciwnego. Polecam przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się nad życiem. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to kto wie, może robiąc to w przyszłości też dojdziecie do wniosku, że trzeba je skończyć. I życzę wam, byście otrzymali wtedy pomoc, której w tym konkretnym wypadku brakło.


#samobojstwo #depresja #idiocisawsrodnas #znieczulica #znieczulicaspoleczna
  • 224
  • Odpowiedz
haha NO TO PO KIEGO #!$%@? TEN CAŁY WĄTEK!!! lol o to mi chodzi


@CzarodziejskiMirek: Jeśli nie interesuje Cię jakiś wątek, to go olej. Ja mam ochotę na rozrywkę polegającą na wymianie poglądów z innymi ludźmi i to robię. Może to nic nie zmieni, może do kogoś dotrą moje słowa przynajmniej w części, nie wiem. Nie czuję przymusu dyskusji, robię to tylko wtedy, kiedy mam ochotę wyrazić swoje zdanie i skontrować
  • Odpowiedz
@Kampala: Jeśli jesteśmy na poziomie moralności nadrzędnym czynnikiem jest intencja. Czy tamci goście faktycznie pragnęli by facet popełnił samobójstwo? Szczerze wątpię, raczej potraktowali jak kolejnego frajera robiącego sobie nieśmieszne wygłupy w Internecie. W zalewie przekłamanym śmieciem na tym portalu naprawdę ciężko traktować tutaj cokolwiek poważnie.
  • Odpowiedz
Jeśli jesteśmy na poziomie moralności nadrzędnym czynnikiem jest intencja.


@Tremade: Nie przedstawiaj tego jako faktu, bo intencja jest kluczowa tylko w koncepcjach motywistycznych. Jeśli takie jest Twoje zdanie, to w porządku, bo nie będę tutaj wznawiał dyskusji, która jest w toku od kilku tysięcy lat ;). Gwoli ścisłości piszę, że intencja nie przez obiektywnie przyjmowana za najważniejszy czynnik. Np. w dzisiejszym prawodawstwie polskim (i zachodnim w ogóle) intencja zazwyczaj może być
  • Odpowiedz
@Im_CIA: JESTEŚ debilem. Ogarniasz że wykop, szczególnie mikroblog jest miejscem gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie? Jak będę chciał to otworze tag #niechcezyc i będę tam codziennie pisać o swoich nieudanych próbach samobójczych i nikomu nic do tego, szczególnie tobie. Jakim prawem ty masz decydować jakie treści mogą się tu znajdować, a jakie nie? Chcesz czytać gówno warte pierdoły to wbij na onet i tam napawaj się swoim #!$%@?. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@atteint: NIE JESTEM. Ogarniam. Martwi mnie to, że nie zechciałeś przeczytać tego co napisałem. I poniosły cie emocje. Zdarza się. Nie chowam do ciebie urazy. Mam nadzieję, że doczekasz w zdrowiu swoich dni pełnych radości oraz spływów kajakowych.
Kocham cię.
  • Odpowiedz
@Im_CIA: Oż #!$%@?, co z ciebie za kreatura. Ale spoko, rodzice pewnie cie kochają, a przynajmniej matka. Matki zawsze kochają swoje dzieci. Pozdrawiam i życzę miłego usuwania konta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykop nie przestanie mnie nigdy zadziwiać. Ile jadu na CIA się wylało, to ja nie widziałem tu przez miesiąc xD a starczy tylko zasugerować, że forum o kupie być może NIE JEST najlepszym miejscem do pisania o samobójstwie
  • Odpowiedz
Nie chcę, aby taki bliźni siedział na portalu ze złymi ludźmi.


@Im_CIA: rzecz w tym, że tu nie są tylko źli ludzie. Są też tacy, którzy chcą w jakikolwiek sposób porozmawiać, naprowadzić na pomoc, cokolwiek
Błędnie to widzisz, jeśli sądzisz że to zbieranina samych złych nieczułych nie empatycznych ludzi.

jak masz problem, drażni cię ten motyw, nie wiem w czym problem, czarnolisto i heja,
mnie np. nie interere anime rozdajo czy
  • Odpowiedz
@spere: Dobra mój drogi, jak myślisz, czy komuś na krawędzi w przenośni i dosłownie bardzie wykop pomoże niż zaszkodzi? Bo mi się wydaje, że jedno złe słowo może kogoś pchnąć bardziej niż tysiąc dobrych uratować.
Najdroższy przyjacielu, jak mam zablokować sobie z umiłowanego mirko samobójców. Mamy zrobić, #!$%@? ukochana mać, specjalny tag #zabijsiezwykopem ?
Wtf moje słońce i gwiazdy?
  • Odpowiedz
@Im_CIA: no ja nie mam żadnego tagu na czarnolisto, ani jednego, ani żadnego nicka, i potrafię omijać to co mnie nie interesuje. a wiele rzeczy mnie nie interesuje.

tu cała inba jest o to, że jak ktoś ma w dupie, to nikt mu przecież nie każe wzbudzać na siłę empatii, chodzi o drobny fakt, żeby zignorować właśnie, nie reagować, nie wyśmiewać, nie podjudzać. olać
  • Odpowiedz