Wpis z mikrobloga

Chciałbym z tego miejsca potępić kretynów, którzy wyśmiewali mireczka wyrażającego myśli samobójcze, doradzali mu metodę samobójstwa i ogólnie przyklaskiwali tej decyzji. Bezmyślnych idiotów było 3-4, nie pamiętam dokładnie. Gość usunął wpis w momencie gdy mu odpisywałem chcąc pomóc, później pożegnał się w kolejnym. Teraz powiem tak, jeśli typ już nie napisze na #mirko, lub nie odpisze mi na pw, jego krew jest również na waszych rękach. Możecie mówić, że to jego decyzja, a to co robiliście to tylko słowa i żarty. Faktem jednak pozostanie, że w momencie gdy krzyczał o pomoc, już nawet nie do znajomych, a do społeczności, której był częścią, wy w imieniu tej społeczności mu nie tylko tej pomocy nie udzieliliście, a wręcz zrobiliście coś przeciwnego. Polecam przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się nad życiem. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to kto wie, może robiąc to w przyszłości też dojdziecie do wniosku, że trzeba je skończyć. I życzę wam, byście otrzymali wtedy pomoc, której w tym konkretnym wypadku brakło.


#samobojstwo #depresja #idiocisawsrodnas #znieczulica #znieczulicaspoleczna
  • 224
Przegapiłem tą sprawę ale zawsze uważałem atencyjne samobójstwo za ##!$%@?

Jeżeli ktoś chce ze sobą skończyć to niech to po prostu zrobi, w końcu to jego życie, a nie #!$%@? przez lat 60, że się zabije.


@chams Co się ludziom #!$%@?ł w tych głowach to nawet ja nie.
Wołanie o pomoc nazywają atencją. No #!$%@? jak można być takim głupim.
Dołóżmy jeszcze do tego to że jeśli ktoś chce popełnić samobójstwo to
@bykubyk: Ta poniżałem głównie siebie. Bo jestem śmieciem. Teraz mogę poniżyć również ciebie ty analfabeto. Odponiż sie poprzez przytoczenie mnie poniżającego samobójów. Powodzenia. Pozdrawiam gorąco i życzę wiele miłości.
@Im_CIA: Ale robisz #!$%@? z logiki XDD Jestem pewny że mirek który podciął sobie żyły i już światło mu gasło to myślał sobie

Uff przynajmniej miałem dawke atencji, mogę spokojnie umierać