Wpis z mikrobloga

Chciałbym z tego miejsca potępić kretynów, którzy wyśmiewali mireczka wyrażającego myśli samobójcze, doradzali mu metodę samobójstwa i ogólnie przyklaskiwali tej decyzji. Bezmyślnych idiotów było 3-4, nie pamiętam dokładnie. Gość usunął wpis w momencie gdy mu odpisywałem chcąc pomóc, później pożegnał się w kolejnym. Teraz powiem tak, jeśli typ już nie napisze na #mirko, lub nie odpisze mi na pw, jego krew jest również na waszych rękach. Możecie mówić, że to jego decyzja, a to co robiliście to tylko słowa i żarty. Faktem jednak pozostanie, że w momencie gdy krzyczał o pomoc, już nawet nie do znajomych, a do społeczności, której był częścią, wy w imieniu tej społeczności mu nie tylko tej pomocy nie udzieliliście, a wręcz zrobiliście coś przeciwnego. Polecam przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się nad życiem. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to kto wie, może robiąc to w przyszłości też dojdziecie do wniosku, że trzeba je skończyć. I życzę wam, byście otrzymali wtedy pomoc, której w tym konkretnym wypadku brakło.


#samobojstwo #depresja #idiocisawsrodnas #znieczulica #znieczulicaspoleczna
  • 224
  • Odpowiedz
@herejon: Dzięks, ale uważam to za zbędne. Nie widzę nic w drodze do poprawienia własnej stabilności psychicznej (a raczej dążenia do jej uzyskania), aczkolwiek zganiłem za tamten post, bo po prostu wchodząc na mirko znajduję masę #przegryw kontentu, co ostanto wręcz zaczęło mnie odrzucać.
  • Odpowiedz
@spere: Mon ami, umiejętność zignorowania kogoś kto w swym niezmierzonym cierpieniu postanawia się brutalnie rozpaćkać brzmi jak definicja braku empatii. Ale co ja tam wiem.
Fakt jest inny, ludzie będą podjudzać i robić wieś. Całkiem śmiesznie jeśli o mnie, smutnego śmiecia chodzi.
Chcieć se można. Jak już sobie chcemy to chyba lepiej sobie chcieć, aby się ludzie nie zabijali, a nie nie mówili do siebie brzydko.
  • Odpowiedz
@Im_CIA: potrafienie powstrzymania się od wyśmiewania czy podjudzania do zrobienia, to w ich wypadku już objaw wielkiej empatii i miłości bliźniego
  • Odpowiedz
@Nikczemny: troche beka z ciebie bo kurde ludzie to jedyny gatunek zdolny do samobojstwa, nie ma innych gatunkow na ziemi ktore to robia wiec chyba cos poszlo nie tak? niech sie zabija zle geny bo jeszcze sie rozmnoza, wybuchnie wojna i oni zjedza jedzenie ludziom ktorzy maja lepsze geny i tylko przezyja slabe geny. geny xD geny
  • Odpowiedz
Nie rozumiem o co dyskusja. Życzenie komuś śmierci jest objawą raka mózgu i spierniczenia.
Wykop nie jest poradnią psychologiczną - to prawda. ALE zazwyczaj takie wpisy to prośba o pomoc. Nie masz nic mądrego do powiedzenia? Nie pisz. Internet będzie roił się od debili i tyle, nic na to nie poradzimy. Jak się okaże że trolował to jak dla mnie nic wielkiego.
Wołam @Moderacja oraz @m__b aby sprostował to wszystko.
  • Odpowiedz
Wszysy umoralniający tutaj jesteście #!$%@? warci, bo stoi za wami jad do drugiego człowieka xD po prostu nie macie legitymacji do rozliczania kogokolwiek po takiej ilości jadu w kierunku cia. #!$%@?ście to.
  • Odpowiedz