Wpis z mikrobloga

  • 853
#dobrazmiana #pis #500plus #gorzkiezale ##!$%@? #toniejestmojepanstwo
Właśnie w #pracbaza rozmawiałem ze znajomym, no #!$%@? mnie strzelił no #!$%@? nie no po prostu nie, ale po kolei

Pracujemy razem w systemie zmianowym dzien/noc dwa dni wolne, czasem nawet wypada tydzień wolnego jak godzinowo wyjdzie. Ma on czwórkę dzieci oprócz pracy tej dorabia jako elektryk a że czasu mamy sporo wolnego między zmianami to i sporo dorabia, żona jego na czarno jest fryzjerka. Dzieci jego uwierzcie że biedy nie klepia, obozy sportowe,quad,zajęcia w szkole muzycznej itp.... No dobry chlopina dba o nie, wszystko fajnie. Ale właśnie mi powiedział że

-muak47 widzisz dadzą mi te 2k to 1k pójdzie na spłatę Franka a za drugi jakieś auto lepsze trzeba wziąć

No #!$%@? jego #!$%@? mac, może tak mi by ktoś zasponsorowal samochód i spłacal za mnie moje zobowiązania.
Czyli patusy wydadzą na alkohol a reszta która ma więcej dzieci a reszta która nie jest patologia i zapewnia byt dobry swojej rodzinie ale na czarno, wyda na auta kredyty i wakacje.
No zajebiscie a ja jak zwykle będę ruchany
bez wazeliny.
#!$%@? te państwo serdecznie mam w dupie ten cały kraj w którym tylko cwaniacy i patologia ma dobrze a reszta dostaje coraz większego garba od pracy. W dupie mam kto rządzi, w dupie mam czy pis jest pro europejska czy anty. Nie obchodzi mnie czy przyjmą 1 emigranta czy 7000. Mam to wszystko od dziś w dupie bo to #!$%@? nie jest moje państwo, moje państwo powinno wszystkich traktować podobnie a nie gnebic mnie z każdym miesiącem coraz i dowalac kolejnych obciążeń.
Mam taką propozycję dla #beataszydlo zabierajcie mi całą wypłatę a w zamian dajcie mi chleb,cebulę i kiełbasę tylko tyle abym w pracy nie zemdlal #polityka
  • 141
  • Odpowiedz
@tomcof15: jak moze go #!$%@? obchodzić na co ktoś wyda pieniądze, skoro to bedzie zabrane z JEGO I TWOICH podatków? Serio myślisz, ze oni te pieniądze wyczarują czy co?
  • Odpowiedz
@muak47: Wcale się nie dziwię, z dnia na dzień jest gorzej. Mam 18 lat, mam siostrę, która ma 13. Ojciec pracuje na dwa etaty a mama zajmuje się domem. Wyobraźcie sobie #!$%@? moich rodziców gdy #!$%@? #dobrazmiana wmawia im, że moja młodsza siostra jest ich pierwszym dzieckiem i nie dostaną nawet tych 500 zł. No #!$%@?... to że ja jestem pierwszy i hajsu niet rozumiem, ale ni #!$%@?
  • Odpowiedz
Ulga w podatku zależna od dochodu to karanie za płacenie wysokiego podatku.


@kasa: nie żebym się z tym zgadzał, ale to przynajmniej jest zgodne z polityką większości dotychczasowych rządów i obecnego również, jeśli zarabiasz trochę więcej to jesteś tym złym i powinno się Cię wyrównać do przeciętnego poziomu, premiowana jest bylejakość i powinieneś polegać na państwie a nie nieodpowiedzialnie próbować samodzielnie do czegoś dojść.
  • Odpowiedz
@muak47: Najdurniejsze jest to, że ludzie zagłosowali na PiS tylko po to, aby "odciągnąć PO od władzy" (głosowaniem na jakąkolwiek inną partię (może oprócz .N) to samo by zrobili...) i nawet takie socjalistyczne gówno nie potrafiło ich odwrócić, a teraz ich uzależni od partii, popsuje na kolejne lata, kadencje gospodarkę i tylko dewaluacja waluty byłaby najszybszym pokazaniem fakesa pisiorom. Akurat takie coś nie okazało się kiełbasą wyborczą.
I jeszcze te
  • Odpowiedz
@muak47: Każdy zasiłek rodzi patologie. Ja mam znajomych którzy pobierają wszystkie możliwe świadczenia socjalne i dopłaty na uczelni gdyż dochód na członka rodziny wynosi 0 zł. Firma rodziców zapisana na dziadka to synek pobiera 1000 zł co miesiąc. Co z tego że jeździ na uczelnie nową betą. Koleżanka mojej dziewczyny (córka właściciela paru pensjonatów w Zakopane) pobiera zasiłki socjalne i ostatnio się zastanawiała czy odłożyć te pieniądze na wakacje na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kithiv: Wszystkie rządy od 89 robią z nami co chcą, chyba przez lata komuny zostaliśmy pozbawieni jakiegoś myślenia "wyborczego" i głosujemy jak barany w kółko na tych samych i ich obietnice a nie czyny. Chociaż przyznam że był taki moment na początku lat 90, jak ludzie zachlysneli się ta "zmiana" i przez pewien moment wierzyłem że idzie do dobrego. Ludzie otwierali biznesy czy to na polowkach czy w słynnych szczekach,
  • Odpowiedz
@muak47: Prze straszny ból dupska, ale to przestraszny, nic nie stoi na przeszkodzie jedziesz 2 etaty + 4 dzieci zobaczysz jakie to rarytasy. P.S. Idąc twoim tokiem rozumowania to chorzy okradają zdrowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasa: Gratuluje potomka, ale ty nie jesteś pępkiem świata rozumiesz, Tobie się wydaje że masz ciężko, a tak na prawdę nie wiesz jak ktoś inny ma bo patrzysz przez pryzmat nowy samochód lub wczasy na kredyt, gratuluje podejścia życiowego i problemów, pewnie siedzisz wieczorami i nawiajasz do różowego patrz te nieroby z pod 5 kupili nowy telewizor a nie pracują pewnie #!$%@?ł i tak pie.... całymi dniami zamiast zabrać się
  • Odpowiedz
@spiritoo: nie wiem za kogo ty mnie masz, ale jestem świadomym obywatelem i zdaje sobie sprawę że pieniądze nie wezma się znikąd (jak chociażby podatek bankowy). Nie twierdzę też, że ten system jest idealny, ponieważ spora grupa ludzi będzie poszkodowana - głównie chodzi mi o rodziny z jednym dzieckiem, nie powinno być żadnego progu. JEDNAK lepsze takie rozwiązanie niż żadne, na pewno części osób ułatwi to życie i tak jak
  • Odpowiedz
@muak47: Ty jestes patologia to sie nie nalezy. Normalni ludzie maja rodziny i dzieci, ktore beda zarabiac na nasze emerytury.

Ja tez jestem patologia i mi sie nie nalezy bo zamiast robic bachory to se latam i to jest OK ze sie nie nalezy.
  • Odpowiedz
@ciamak7:

"no ona 4, wiesz ile to jest siana i kombinacji żeby dzieci żyły na poziomie i coś z nich wyrosło? Należności wiesz bo masz potomka, to teraz pomnóż to razy cztery. Człowieku kryzys dograficzny mamy, niech się twojemu Januszowi żyje jak najlepiej. A że kombinuje - chwała mu, jego dzieci nie zginą."

oj, a żeby Ci się kawa rozlała za pomysł naprawy demografii dziećmi Januszy. Do tego kosztem @
  • Odpowiedz
@muak47: najlepsze jest właśnie to, że jak mówisz ludziom taką opinie, ktora jest szczera prawda, to oni odpowiadaja, ze po biła murzynów, a ty w ogole jestes kodowcem pedałem zydem masonem i nie widzisz, ze to wszystko dla dobra narodu

jak mozna byc tak glupim, zeby popierac to, co sie teraz #!$%@? w tym panstwie?
  • Odpowiedz
@deathrow: Czytałeś co napisałem? Powtórzę, nie ma nic przeciwko pomaganiu najuboższym ale z głową. Obecnie polityka prorodzinna jest nastawiona pod wybory i kasa jest marnotrawiona i trafia tam gdzie powinna. 500 plus to kolejny social a reklamowany jest jako zapomoga.

To nie ja muszę się brać za robotę, #!$%@?, wystarczająco dużo.

Z Twoim podejściem, niech zabiorą Ci całą pensję, weź się do roboty i zajmij się sobą.gratuluję
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@kuban99: to zamiast latania naucz się czytać, napisałem że mam dziecko a nie należy się mi bo dodatkowa pracę wykonuje w pełni legalnie i odprowadzam z niej tak jak ze stałej pracy podatki czyli podatek od pracy place x2. Więc 800zl przekroczone, na drugie dziecko narazie nie stać aby ukraść 500zl bo nie sztuka jest narobić dzieci.
  • Odpowiedz
@tomcof15: przestań nadinterpretowac to co napisałam. Nigdzie nie wspomniałam o tym, ze mi przeszkadza ta fura czy cokolwiek innego, wiec zluzuj poslady. Napisałam tylko, ze skoro pieniądze, które dostanie Pan Fura, są brane miedzy innymi od OP to jak najbardziej moze go obchodzić co sie z nimi dzieje. Skoro ty masz gdzies co sie dzieje z Twoimi pieniędzmi, to fajnie, ale nie każdy ma to w dupie
  • Odpowiedz