Wpis z mikrobloga

  • 853
#dobrazmiana #pis #500plus #gorzkiezale ##!$%@? #toniejestmojepanstwo
Właśnie w #pracbaza rozmawiałem ze znajomym, no #!$%@? mnie strzelił no #!$%@? nie no po prostu nie, ale po kolei

Pracujemy razem w systemie zmianowym dzien/noc dwa dni wolne, czasem nawet wypada tydzień wolnego jak godzinowo wyjdzie. Ma on czwórkę dzieci oprócz pracy tej dorabia jako elektryk a że czasu mamy sporo wolnego między zmianami to i sporo dorabia, żona jego na czarno jest fryzjerka. Dzieci jego uwierzcie że biedy nie klepia, obozy sportowe,quad,zajęcia w szkole muzycznej itp.... No dobry chlopina dba o nie, wszystko fajnie. Ale właśnie mi powiedział że

-muak47 widzisz dadzą mi te 2k to 1k pójdzie na spłatę Franka a za drugi jakieś auto lepsze trzeba wziąć

No #!$%@? jego #!$%@? mac, może tak mi by ktoś zasponsorowal samochód i spłacal za mnie moje zobowiązania.
Czyli patusy wydadzą na alkohol a reszta która ma więcej dzieci a reszta która nie jest patologia i zapewnia byt dobry swojej rodzinie ale na czarno, wyda na auta kredyty i wakacje.
No zajebiscie a ja jak zwykle będę ruchany
bez wazeliny.
#!$%@? te państwo serdecznie mam w dupie ten cały kraj w którym tylko cwaniacy i patologia ma dobrze a reszta dostaje coraz większego garba od pracy. W dupie mam kto rządzi, w dupie mam czy pis jest pro europejska czy anty. Nie obchodzi mnie czy przyjmą 1 emigranta czy 7000. Mam to wszystko od dziś w dupie bo to #!$%@? nie jest moje państwo, moje państwo powinno wszystkich traktować podobnie a nie gnebic mnie z każdym miesiącem coraz i dowalac kolejnych obciążeń.
Mam taką propozycję dla #beataszydlo zabierajcie mi całą wypłatę a w zamian dajcie mi chleb,cebulę i kiełbasę tylko tyle abym w pracy nie zemdlal #polityka
  • 141
@ediz4: I jest równy - jak trafi się im wypadek to bez ubezpieczenia będzie słabo, a on coś dostanie. Jak on zacznie pracować na czarno i mieć 4kę dzieci to też dostanie to co kolega.

Poza tym wybacz, ale nie mogę traktować ciebie, jednego z naczelnych kucy wykopu poważnie, gdy piszesz że każdy powinien być równy. To po prostu żart i zwykła erystyka, której nie ma sensu rozwijać, bo z tego
No zajebiscie a ja jak zwykle będę ruchany

bez wazeliny.


@muak47: witaj w socjaliźmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I może dobrze, im gorzej pod tym względem będzie to mozę większej ilości ludzi otworzą się oczy i zrozumieją jaką bzdurą to jest, nadal się łudzę że chociaż tak za 30-50 lat ludzie już będą kojarzyć jakim to dobrem jest 'demokracja ludowa', 'sprawiedliwość społeczna' i inne tego typu czołowe
@grzegorz-zielinski:

Poza tym wybacz, ale nie mogę traktować ciebie, jednego z naczelnych kucy wykopu poważnie, gdy piszesz że każdy powinien być równy...

Być może nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Z drugiej strony trochę śmieszne że szufladkujesz ludzi bo coś tam kiedyś napisali dobrego, złego o jakimś polityku. Nie oznacza to przecież że popierają w pełni jego poglądy.

W końcu, czy kolega, który spłodził 4kę dzieci, a więc znacząco wsparł obecny system
@muak47: nie wiem czy ktoś to pisał ale albo ściemniasz coś z tą rozmową albo ani ty ani kolega nic nie kumacie z programu 500+
Dostanie 1500 zł a nie 2000
Nie oznacza to przecież że popierają w pełni jego poglądy.

@ediz4: nie oznacza, ten wybieg personalny był niepotrzebny i nie traktuj go poważnie, po prostu mnie rozbawiło i musiałem się podzielić.

Ciężko powiedzieć.

Mi nie jest ciężko powiedzieć, że OP wszędzie będzie źle bo zawsze znajdzie się patologia, cwaniaki, cyganie, bankierzy, masoni, żydzi, ktokolwiek kto podburza poczucie sprawiedliwości.

Tutaj ktoś ma lepiej kosztem innego a on nie ma na to wpływu.
Można to skrócić - świat jest zły i niesprawiedliwy. Truizm. Można zrobić jak OP i się denerwować, albo można dojść do zen i robić swoje nie patrząc na to czy inni mają lepiej czy nie. Taka jest konkluzja.


@grzegorz-zielinski: ale nie można nawet mówić o tym że coś jest złe i można to zmienić tylko trzeba grzecznie dorzucać się do worka lub robić coś zbędnego, genialna konkluzja.
@xetrov: ależ można wszystko napisałem to na początku. A ja mogę, tak jak OP wyzywając wszystkich od patologii i cwaniaczków, wyzwać go od zazdrośników.

ale nie, można tylko narzekać i płakać, budować ego że patologia i cwaniaki prawda? Genialna konkluzja.
@muak47: Kilka dni temu urodziło mi się dziecko. Razem z dziewczyną na DG, przez większość ciąży wyższy zus, żeby dziewczyna dostała zasiłek macierzyński na poziomie egzystencjalnym. Pracowała do dnia porodu. Z powodu dochodów:
- Nie dostaniemy becikowego
- Nie dostaniemy 500 zł na dziecko
- Nie dostaniemy nawet tej #!$%@? ulgi w podatku dochodowym
- 99% badań robionych prywatnie
- Dziecko jest trochę wcześniejsze, przysługuje mu neurolog... na kwiecień. Więc znowu