Wpis z mikrobloga

  • 853
#dobrazmiana #pis #500plus #gorzkiezale ##!$%@? #toniejestmojepanstwo
Właśnie w #pracbaza rozmawiałem ze znajomym, no #!$%@? mnie strzelił no #!$%@? nie no po prostu nie, ale po kolei

Pracujemy razem w systemie zmianowym dzien/noc dwa dni wolne, czasem nawet wypada tydzień wolnego jak godzinowo wyjdzie. Ma on czwórkę dzieci oprócz pracy tej dorabia jako elektryk a że czasu mamy sporo wolnego między zmianami to i sporo dorabia, żona jego na czarno jest fryzjerka. Dzieci jego uwierzcie że biedy nie klepia, obozy sportowe,quad,zajęcia w szkole muzycznej itp.... No dobry chlopina dba o nie, wszystko fajnie. Ale właśnie mi powiedział że

-muak47 widzisz dadzą mi te 2k to 1k pójdzie na spłatę Franka a za drugi jakieś auto lepsze trzeba wziąć

No #!$%@? jego #!$%@? mac, może tak mi by ktoś zasponsorowal samochód i spłacal za mnie moje zobowiązania.
Czyli patusy wydadzą na alkohol a reszta która ma więcej dzieci a reszta która nie jest patologia i zapewnia byt dobry swojej rodzinie ale na czarno, wyda na auta kredyty i wakacje.
No zajebiscie a ja jak zwykle będę ruchany
bez wazeliny.
#!$%@? te państwo serdecznie mam w dupie ten cały kraj w którym tylko cwaniacy i patologia ma dobrze a reszta dostaje coraz większego garba od pracy. W dupie mam kto rządzi, w dupie mam czy pis jest pro europejska czy anty. Nie obchodzi mnie czy przyjmą 1 emigranta czy 7000. Mam to wszystko od dziś w dupie bo to #!$%@? nie jest moje państwo, moje państwo powinno wszystkich traktować podobnie a nie gnebic mnie z każdym miesiącem coraz i dowalac kolejnych obciążeń.
Mam taką propozycję dla #beataszydlo zabierajcie mi całą wypłatę a w zamian dajcie mi chleb,cebulę i kiełbasę tylko tyle abym w pracy nie zemdlal #polityka
  • 141
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: ja już naprawdę mam dość, jestem już na granicy wytrzymałości patrząc na to co się dzieje. Odsunelismy jednych złodziej aby drudzy mogli nas normalnych ludzi okradac. Naprawdę mnie już nie obchodzi czy PiS ujawni afery PO czy dadzą pstryczka w nos dla Niemca, czy będziemy poważani w EU. Mam to gdzieś skoro i tak z każdym dniem osobiście mam coraz gorzej. Muszę poważnie pomyśleć bo mam taką możliwość nad wyjazdem
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @muak47: U mnie w bloku mieszka kobieta, która nie przepracowała ani jednego dnia w życiu, całe życie na zasiłku ma syna Krystiana i córkę Dagmara, pierwszy lvl 25, druga lvl 22. Krystian ma dwójkę dzieci i dopiero co wrócił z ZK Załęże w Rzeszowie, aktualnie ma jeszcze areszt domowy i dwójkę dzieci, jego wybranka życia też nie pracuje, bo po #!$%@?. Dagmara, również ma dwójkę dzieci i również nie
@muak47: do tej pory tego nie dostawał a mimo to miał czworo dzieci i dawał radę. Więc może teraz na ciebie na odważny krok i założenie rodziny. Bo sam swoim garbem nie zarobisz na przyszłe emerytury. Choćby to szło i na inne rzeczy ale będzie więcej dzieci to tylko plus. Bo muzułmanin w Anglii #!$%@? takie myślenie jak ty i korzysta z tego co daje mu państwo.
@muak47: ale co to ma wspólnego z patologią? Facet sobie radzi w takich warunkach jakie są. Jak pracuje w 2 miejscach i ma 4 dzieci to IMHO szacun się należy.

PS nie mam dzieci i uważam, że pisowski socjal jest z dupy, po prostu nie widzę akurat w tym przykładzie niczego złego.

PS2 twierdzenie, że politycy będą sprawdzać wydatki jest śmieszne, po pierwsze pieniądze są dobrem zamienialnym, więc ktoś wyda 500zł
Nie rozumiem? Ściska cie bo ty nie dostaniesz czy jak? Jak bym słyszał Ziobre "niech pieniądze będą przelewane na specjalne subkonto i wydawane tylko na jedzenie, ubrania i inne rzeczy pierwszej potrzeby dla dzieci" - coś w ten deseń wykombinowal. A że tak zapytam: ch%j Cie to obchodzi na co wyda ten pieniądze? Czy spłacenia kredytu to nie poprawa warunków bytowych dzieci? Dach nad głową się nie liczy? Nowy samochód żeby te
@muak47: Dla takich ludzi jak twój koleżka z wielką chęcią będę płacić te podatki na dzieci. Ale #!$%@? mnie strzela, że oprócz porządnych ludzi, którzy mają wielką szansę na dobre wychowanie dzieci kasę będzie dostawała patola i pierwszą kolejką w którą się ustawią będzie kolejka w monopolowym. Drugą będzie MOPS przy wydawania pomocy żywnościowej
@grzegorz-zielinski: Co według Ciebie mają podatki do tego programu? jeśli do tej pory i tak płaciłem i płacić dalej będę rzecz oczywista.
Ale jak mnie zacznie się obciążać podwyższeniem moich zobowiązań dla państwa albo okładać dodatkowymi kosztami aby dać komuś innemu to już jest czyste #!$%@?, to już chyba nie jest fair to już myślenie typowo socjalistyczne, tym zabierzemy więcej aby dac drugim